Bu kışın aksesuvarlarında tek bir eğilimden söz etmek zor.

Bu kışın aksesuvarlarında tek bir eğilimden söz etmek zor. Kadınlarda geçen yıldan kalma kasket modası devam ediyor. Yanı sıra fötr şapkalar da var. Örgü modellerde bolca ponpon veya yine örgü çiçek süsler kullanılmış. Atkılar son derece çarpıcı. Bu kış elbise ve bluzlarda sıkça kullanılan pul ve payetleri şapkalara taşıyanlar, poşuya yeni bir biçim kazandıranlar da var.

HEM ŞIK HEM SPOR

Twist’in kışlık aksesuvarlarında parlak kumaşlar ve deri eldivenler var. Tasarımlarıyla hem gece, hem de gündüz kullanıma çok uygunlar. Farklı formlarda deri şapkalar ve eldivenler, yün ve kotondan üretilmiş kaşkol, eldiven ve şapkalar ilginizi çekecek. Fiyatları 15-59 YTL arasında değişiyor.

DİKKAT ÇEKMEK İSTERSENİZ

Afrodit’in bu yılki atkı ve şapkalarında sarı ve gri pullar göz alıyor. Sezonun genel eğilimini aksesuvarlarına da uygulamışlar. Pullar ve payetler sizin için fazlaysa, çiçekli ya da ekoseli modeller de bulabilirsiniz. Afrodit’te yüzde 50 indirim devam ediyor. Fiyatlar 9.5-19.5 YTL aralığında.

1980’LERE DÖNÜŞ

Bu kış tüm koleksiyonunda 1980’lerin modasına gönderme yapan İpekyol’un aksesuvarlarında kırmızı tonlar hakim. Markanın kaban, palto, uzun hırka, elbise ve eteklerine uyum sağlayan atkılar ve bereler var. Deri veya yün eldivenler de mevcut. Aksesuvarların fiyatları 29-99 YTL arasında değişiyor.

ÖRGÜLÜ MODELLER

Rengarenk ürünleriyle tanınan Benetton, bu yıl kış aksesuvarlarında daha sade ürünler satıyor. Siyah, bej, kahverengi tonlarındaki örgü atkı ve berelerin üzerinde renkli işler var. Atkı ve bere takımınıza uygun örgü çantalar da satılıyor. Fiyatlar 29.95-54.95 YTL.

RENK SEVENLER BURAYA

Kırmızı, mavi, mor, sarı, yeşil ya da kahverengi. Bu renkler arasında karar veremiyorsanız Tiffany’deki kış aksesuvarları sizin için ideal. Çünkü ürünlerin içinde her renk var. Yün atkı ve şapkalarda çiçek motifleri de kullanılmış. Tiffany’de alışverişinizi nakit yapacaksanız, dikkat edin, kasada yüzde 30 indirim var. Fiyatlar 10.49-20.99 YTL arasında.

MİNİK FİYONKLAR

Park Bravo’nun atkı, şapka ve eldivenlerinde fiyonklar ön planda. Siyah, bej, gri, haki ya da kahve gibi renk seçenekleri sunuluyor. Tozluk ihtiyacı olanlar da buraya bir göz gezdirebilir. Deri eldivenler 24-61, atkılar 39, bereler 29 YTL.

MODERN POŞULAR

Diesel’de atkı, bere, eldiven, şal ve şapka gibi kışlık aksesuvarlara bir de rengarenk poşular eklenmiş. Tabii bunlar bildiğimiz poşudan biraz farklı. Modern kıyafetlere farklı bir tarz katıyorlar. Yün ve polar ürünlerin fiyatları 40-50 YTL, deri ürünlerse 100-125 YTL aralığında.

ELDİVENDE ÇEŞİT ARIYORSANIZ

Yargıcı’nın kış aksesuvarları arasında eldivenler öne çıkıyor. Deri, süet veya yün eldiven bulabilirsiniz. Kahverengi, siyah, taba tonlarında kemerli, delikli ya da örgülü modellerin fiyatları 44.9-54.9 YTL arasında. Yün karışımı atkılarda ponponlar, suni kürk ve dantel kullanılmış. Bunların fiyatları ise 29.9-139.90 YTL.
Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

‘Hangi aksesuarla göz kamaştırıcı olabilirim?’ ‘Hangi aksesuarla göz kamaştırıcı olabilirim?’
Bronza imzasını atan İtalyan Bronza imzasını atan İtalyan

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)