Bu Yaz Düğün Fotoğrafları Selphy CP1300 İle Ölümsüzleşecek

Şık tasarımı ve kolay taşınabilir boyutlarıyla dikkat çeken Canon SELPHY CP1300, bu yazın düğün fotoğraflarını eşsiz bir kalitede basarak ölümsüzleştiriyor. 1 dakikadan daha az sürede baskı alan SELPHY CP1300 fotoğraf yazıcısı, iyi performansı ve tüm mobil cihazlara uyumlu özelliği sayesinde unutulmaz hikayelerin vazgeçilmezi oluyor.

Bu yaz düğün fotoğrafları Canon SELPHY CP1300 ile ölümsüzleşiyor. Mini boyutu, şık tasarımı ve rahatlıkla her yere taşınabilir olma özellikleriyle öne çıkan fotoğraf yazıcısı, akıllı cihazlarla olan muhteşem uyumu sayesinde her fotoğrafın baskısını alma imkanı sunuyor. Canon SELPHY CP1300 aynı zamanda Wi-Fi bağlantı özelliğiyle de tek tuşla internete bağlanma, fotoğrafların her zaman her yerden hızlı ve kolay bir şekilde baskısının alınmasını da sağlıyor.

1 Dakikadan Az Bir Sürede Fotoğraflar Hayat Bulsun!

Canon PRINT uygulaması, MopriaTM, Apple AirPrintTM tarafından desteklenen SELPHY CP1300, dayanıklı ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı almasıyla düğünün en ince detayına kadar hayat bulmasına yardımcı oluyor. Opsiyonel yüksek kapasiteli pil gücü sayesinde 54 adede kadar fotoğraf baskısı alan SELPHY CP1300, her bir fotoğrafı bir dakikadan daha az bir zamanda basıyor. Ayrıca, 2x6 fotoğraf kabini stilinin yanı sıra vesikalık fotoğrafların da çıktısını alma fırsatı da sunan SELPHY CP1300, siyah, beyaz, pembe farklı renk seçenekleriyle şık etkinliklerin tamamlayıcısı oluyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

On Numara Telefon Honor 10 Işıltısı ile Türkiye’de

Genç ve trendy akıllı telefon markası Honor’ın Mayıs ayında Londra’da düzenlenen etkinlikle tanıttığı yeni amiral gemisi telefonu Honor 10, Türkiye pazarına sunuldu. Telefonda bulunan iki önemli özelikten ilki; akıllı telefonun çift objektifli kamera uygulanan gelişmiş AI 2.0 teknolojisi. İkincisi ise Honor 10 CMF tasarım, 15 kat parıldayan renkten oluşan çarpıcı bir nano ölçekli optik kaplamayla 3D cam ile eşsiz bir tasarıma sahip olması.

Tchibo’dan Dünya Kupası izleyicilerine futbol topu şeklinde soğutucu çanta

Yaz sıcağının en hissedildiği günlerde futbolu izleme heyecanına eşlik eden soğuk içecekler, serbest vuruş ve kale kadar futbolun yanında yer alıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ