Bu yaz elbiseler uçuşacak!

 

 

Bu yaz bir çok marka koleksiyonlarında elbiselere yar ayırdı.Koleksiyonların gözdeleri arasında yer alan elbiseler, şıklıkları ve rahatlıkları ile hem gece hem de gündüz kullanılabildiği için bayanlar tarafından da tercih ediliyor.
Siyah beyaz ve kahverengi tonlarının ağırlıkta olduğu ve şal desenli tasarımların dikkat çektiği elbiseleri, ışıl ışıl farklı modeller ile farklı alternatifler sunuyor.
Gündüz saatlerinin sıcak anlarında, akşamların ise yumuşak rüzgarlarında vazgeçilmez olan şifon elbiseler ile kendinizi masalda hissedebilirsiniz. Saten elbiseler ile de özellikle iş ve akşam yemekleri için etkileyici bir görünüm kazanıp, şıklığınıza feminen bir görünüm katabilirsiniz.
Sezonun dikkat çekenlerinden puantiyeli elbiseler ise bir çok farklı modelde hayat buluyor. Straplez göğüs altı kurdeleli elbiseler, hem gündüz hem de gece kıyafeti olarak kullanılabilir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Diktiği Amazon kadın savaşçısı kıyafetleri ilgi görüyor SAMSUN'da ziraat yüksek mühendisi Asuman Kanca (41), evinin bir odasında kurduğu atölyesinde Terme İlçesi Gölyazı bölgesinde yaşadıkları rivayet edilen Amazon kadın savaşçılar ile ilgili kostümler tasarlamaya başladı. Kanca'nın hazırladığı günlük kıyafetler, kısa sürede ilgi gördü.
Dünya Kadınlar Günü’ne özel 'Moda ve Kadın' yarışması düzenlendi İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Güzel Sanat Fakültesi’nin üniversiteye dinamizm kattığını belirten Rektör Burhan Aykaç, “Öğrencilerimiz çok yetenekli ve yaratıcı. Yaptıkları projelerle, açtıkları sergilerle güzel işlere imza atıyorlar. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız .

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ