Butigo Topuklu Ayakkabılar

Dünya moda akımlarından ve sezon trendlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonlarla dikkat çeken Butigo’nun yepyeni platform topuk modelleriyle kadınlar kendini baştan yaratıyor!

Platform topuğun zarif tasarımlarla buluştuğu Butigo koleksiyonunda, siyah rengin yanı sıra taba ve monokrom kullanımlar da öne çıkıyor. Bilekten bağlı modellerden fermuar detaylı ve bantlı modellere onlarca seçenekle vitrinlere çıkan Butigo’nun dolgu topuk koleksiyonu, yaz kombinlerinin en rahat tamamlayıcısı olacak! Platform topuğun modern tasarımlarla buluştuğu Butigo’nun sezon trendi renklerdeki ayakkabılarıyla her an her yerde tarzınızla öne çıkabilirsiniz. Jeanler, spor elbiseler ve uçuşan eteklerle kolaylıkla kombinlenebilecek olan Butigo’nun platform topuk ayakkabıları, her tarzın en şık tamamlayıcısı olacak!

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ