Cameron Diaz ın makjajcısından makyaj önerileri

cameron-diaz-makyajcisindan-makyaj-onerileri

10.07.2010
Revlon’un makyaj sanatçılarından Gucci Westman sinema hayatının başından beri Cameron Diaz’ın makyajını yapıyor. İngiliz Vogue dergisinin Temmuz sayısı için yapılan bir fotoğraf çekimi için ünlü yıldıza makyaj yapan Westman, yaz makyajının sırlarını da anlattı.

“Her kadının evde de uygulayabileceği, sade fakat canlı bir makyaj yaptık” diyen ünlü makyöz şöyle devam ediyor: “Teninizin doğal renginden biraz daha canlı bir fondötenle işe başlayın. Özellikle Cameron gibi belli bir yaşın üzerindeki kadınlara, yaz aylarında krem allık öneriyorum. Hem daha uzun süre dayanıyor hem daha doğal duruyor. Cameron’a şeftali renginde bir allık kullandım.”

Diaz’ın gözlerine, göz çukurunda yoğunlaşan kahverengi bir far ve kirpik diplerine siyah kalem uyguladığını ifade eden Gucci Westman, ünlü yıldızın dudaklarına mercan rengi bir ruj ve parlatıcı sürdüğünü söylüyor.

SİVİLCELİ BİR CİLDE SAHİP

Cameron Diaz’ın akne problemi olduğu biliniyor. Westman bununla ilgili ise şunları söylüyor: “Sadece kırmızı bölüme kapatıcı uygulayan. Elinizin altında birden fazla tonda kapatıcı olsun, böylece cildin farklı bölgelerindeki farklı tonlara uyum sağlayabilirsiniz.  Bir sivilcenin üzerine çok fondöten ve pudra sürmek büyük bir hatadır çünkü bu dikkatleri sivilceye çeker.”

Gucci Westman, Cameron Diaz gibi 30 yaşını aşmış kadınların parlak renkli rujları çok güzel taşıdığını ancak sedefli baz ve fondötenlerden kaçınmaları gerektiğini de ifade ediyor. 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Yakındoğu Cadılar Bayramı

Yakın Doğu Üniversitesi İletişim Fakültesi Saç Bakımı ve Güzellik Hizmetleri önlisans öğrencileri ve öğretim elemanları Cadılar Bayramında hünerlerini sergiledi.

Gelin Makyajı Nasıl Olmalı

Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün… Hayatının bu en önemli gününde bütün kadınlar çok güzel olmak ister. Her detay bu nedenle çok önemlidir. Düğün organizasyonundan çiçeklere, salondan müziğe kadar.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ