Cannes Sinema Tutkunu Gençleri Bekliyor!

 

 

 

Bu yıl 8-20 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan 71. Cannes Film Festivali'nin gençlere bir sürprizi var. 18-28 yaş arasında olan sinema tutkunu bir genç iseniz ve 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Cannes'da olacaksanız, bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan "Cannes'da 3 Gün" programına başvurabilir ve hızlandırılmış bir film festivaline katılıp, Cannes'ın resmi seçkisini herkesten önce keşfedebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken ise, sinemaya olan tutkunuzu anlatan bir yazı hazırlamak, 18-28 yaş arasında olmak ve 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Cannes'da bulunmak.

Başvurunuz kabul edildiğinde, bir sinema tutkunu olarak festivalin son 3 gününde yer alabilir ve bu büyülü atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

Kaynak:beyazperde.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Çiftlik Bank Skandalı Sinema Filmi Oluyor

Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen ve Hollywood filmlerini aratmayacak bir senaryoyla birçok insanın mağdur olmasına sebep olan Çiftlik Bank skandalı filmi oluyor.Yapımcılığını ve yönetmenliğini yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan İsmail Hakkı...

Festivalden önce okullardayız!

Festivalden önce okullardayız! Hayatın zorluklarıyla cebelleşen bir aileyi anlatan, son derece karanlık, hatta ölümcül bir duygusal komedi.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ