Çatimini den Çocuklara farklı ve eğlenceli kıyafetler

Anne olduğum için biliyorum, çocuklar için farklı tarzda kıyafet bulmanın zorluğunu. Ancak şimdi bahsedeceğim marka, kız-erkek, 0-12 yaş arası tüm çocukların farklı olma ihtiyacına cevap verecek nitelikte.
Fransızların 35 yıllık, 50 ülkede 1500den fazla noktada mağazası bulunan eğlenceli markası Catimini, artık Türkiyede.
Markayı Türkiyeye getiren Bellamomın sahibi Pelin Gülşen Ulutaş. İş için sık sık gittiği Fransaya seyahatleri sırasında markayı keşfedip kızına bavul dolusu Catimini taşıyan Ulutaş, niye Türkiye getirmiyorum, diyerek harekete geçmiş.

EVDE GİYDİRMEYE KIYAMAZSINIZ
Ulutaş, Catimini kıyafetlerini evde oyun oynarken giydirmeye kıyamıyordum. Dışarı çıkarken giydirdiğimde ise herkes nereden aldığımı soruyordu. Türkiyede çocuk giyimi konusunda böyle katma değeri yüksek marka açığını görünce, markayı Türkiyeye getirmek istedim diyor.

Farklı kumaşların bir arada kullanıldığı, hepsinde yüksek işçilik ve tasarımın ön planda olduğu Catimini giysileri, kombin kolaylığının yanı sıra kalitesiyle de ön plana çıkıyor. Zira Ulutaş markayı Türkiyeye getirmeden büyük kızına taşıdığı giysileri, aralarında 5 yaş olmasına rağmen şimdi küçük kızına giydiriyor.  Catimini için Renkli ama kesinlikle kokoş değil diyen Ulutaş, şöyle devam ediyor: Büyümüş de küçülmüş değil, çocuk çocuk, eğlenceli giysilerden oluşuyor Catimininin koleksiyonu. Akdeniz insanına yakın çok renkli bir tarzı var. Giydirdiğimiz zaman fotoğrafını çekmek istiyorsunuz çocuğunuzun. Geçtiğimiz yaz küçük bir koleksiyonla başladık ve sonbahar-kışta daha geniş bir koleksiyonla Türk tüketicisiyle tanıştık ve marka çok sevildi.

Fiyatlara gelince Zara ve GAPin çocuk koleksiyonlarının fiyat aralığında olduğunu belirten Ulutaş, tasarım olarak çok daha iddialı olduklarını açıklıyor: Türk insanı kumaştan ve dikişten çok iyi anlıyor. Markayla tanışanlar, ne kadar işçilikli ne kadar uğraş isteyen ürünler bunlar demekten kendini alamıyor.

Şu an sadece İstinyeparkta mağazası bulunan Catimini, kısa zamanda diğer büyük şehirlerdeki çocuklarla buluşmayı hedefliyor.

AYSUN ÖZ KAŞİ/AKŞAM

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Zeyland dan Yılbaşı Kampanyası

Türkiye’nin ilk çocuk giyim markaları arasında yer alan Zeyland, yeni yılı sıcacık karşılamak amacıyla bir kampanya düzenliyor. Yılbaşına kadar yapılacak alışverişlerde %30’a varan indirimlerin yanı sıra, her 100 TL’lik alışverişlerde birbirinden şık ve renkli kaşkollar...

Ayın Fırsatı Zeyland da!

Türkiye’nin önde gelen çocuk giyim markası olma yolunda hızla ilerleyen Zeyland, yılın her ayı yaptığı ‘’Ayın Ürünü’’ kampanyası ile çocukların dünyasını renklendiriyor. Sunduğu birbirinden renkli ve çeşitli ürünlerin yer aldığı Zeyland’a gelen her çocuk...

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Avcılar Web TasarımBalıkesir Web TasarımAvcılar PatentAdana PatentArnavutköy Web TasarımAtaşehir PatentBaşakşehir Web TasarımAntep Osgb
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti