David Beckham ın oğlu Romeo en iyi giyinen erkekler listesinde 26 sırada

En iyi giyinen erkekler listesinin daimi üyesi İngiliz futbolcu David Beckham’a rakip geldi: 8 yaşındaki oğlu Romeo Beckham! Küçük Beckham, GQ Dergisi’nin hazırladığı en iyi giyinen 30 erkek listesinde 26’ncı sırada yer almayı başardı. David Beckham’ın 16’ncı sırada bulunduğu listede küçük Beckham, 27’nci sıradaki Prens William ve 29’uncu sıradaki kadınların gözdesi ünlü oyuncu Jude Law’u geride bıraktı.

SÜREKLİ ALIŞVERİŞTE
Modacılar Romeo’nun yaşına göre çok şık giyindiği için listeye girdiğini belirtti. Oğlunu ve kocasını giydiren Victoria Beckham “Romeo modanın içinde. Diğer çocuklar plaja gitmek isterken o benimle alışverişe çıkmayı tercih ediyor. Sürekli birlikte alışveriş yapıyoruz” dedi.

HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler için tasarladılar İtalya’da her yıl düzenlenen dünyanın en önemli erkek giyim moda fuarlarından Pitti Uomo’nun 93’üncüsü, Floransa’da yapıldı.
Erkek gömleği giymek 2018'de kadın moda trendi Dolapların vazgeçilmezi gömlekler, kullanım tercihlerinin hızla değiştiği günümüzde şıklığını farklı tarzı ile tamamlamak isteyen trend kadınlarında tercihlerinin odak noktası oluyor.
Dünyanın en yenilikçi erkek giyim markası Tudors Gömlek, kadınların ilgisini değerlendirerek,

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ