DEDEMAN İSTANBUL’DA İFTAR SOFRALARI “KARADENİZ LEZZETLERİ” İLE BİR BAŞKA...

Karadeniz mutfağının benzersiz lezzetleri eşliğinde huzur dolu bir atmosfer vaadeden Dedeman İstanbul, Ramazan ayı boyunca iftar programında ağırlayacağı her misafiri için 1979’dan beri korunmaya muhtaç çocuklar için faaliyet gösteren Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na belirli bir miktarda bağış yaparak bir sosyal sorumluluk örneği gösteriyor. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu ile yaptığı bir protokol ile hizmetlerine devam eden Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın çatısı altında Çocukköyü’ne katkı sağlayacak bu projeyle Dedeman İstanbul, misafirlerinin de bu anlamlı projeye destek sağlamasına imkan tanıyor.

Sıcacık pideler, lezzetli iftariyelikler, dumanı tüten leziz çorbalar, biribirinden lezzetli yemekler, zeytinyağlılar, çeşit çeşit börekler ve tadı damağınızda kalacak tatlılarla beraber Karadeniz’in damaklarda lezzet fırtınaları estiren enfes tatları da sofraları süsleyecek. Kendine has benzersiz bir mutfağa sahip olan Karadeniz bölgesinin en beğenilen lezzetleri, Dedeman İstanbul Executive Chef’i Zeki Kalaycı’nın, misafir Şef Süleyman Cici’yle birlikte hazırladığı menü ile misafirlere sunulacak. Hamsi kuşu, hamsili kaygana, karalahana çorbası, kuymak, laz böreği, turşu kavurma, Akçabat köftesi,  gibi otantik lezzetler iftar sofralarını bir şölene dönüştürecek.

Hem göze hem damak tadına hitap eden birbirinden farklı yemeklerle gruplar için de dört farklı set menü hazırlandı.  Bir yandan Klasik Türk Müziği tınılarıyla geçmişe yolculuk ederken, “Geleneksel Dedeman Misafirperverliği”ni de doyasıya yaşatacak.

Dedeman İstanbul’da sevdiklerinizle beraber tadına varabileceğiniz ve Koruncuklara destek olma imkanına sahip olabileceğiniz Ramazan sofraları, açık büfe 69 TL ve gruplar için dört farklı menü seçeneği 52 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Limitsiz meyve suyu, meşrubat, çay, kahve gibi içecekler de menüye dahil.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tokat'ta hangi yemekler yenir? Tokat Mutfağından 10 yöresel yemek Tokat yemek önerileri

Tokat'ta hangi yemekler yenir? Tokat mutfağının en güzel yemekleri haberimizde mevcut. Türkiye Gazetesi Yazarı Adnan Şahin, 'Mutfağını anlatmaya cümleler yetmez: Tokat lezzetleri' başlıklı yazısında Anadolu’nun en özgün ve lezzetli mutfaklarından birinin Tokat olduğunu belirtti.

Yeni Gelinin Nefis Kuymak Tarifi

Yeni Gelinin Nefis Kuymak Tarifi Brezilyalı Jessica May, Türk kızı oldu. Türkiye’nin yöresel yemeklerini çok sevdiğini her fırsatta dile getiren güzel oyuncu, çok sevdiği kuymağı yerinde yapmak istedi. Brezilya’lı oyuncu Rize manzarasında kuymak yaptı.Yeni Gelin dizisinin sevilen oyuncusu..

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ