Deichmannın yeni sezon babetleriyle adımlar renklenecek

Avrupa’nın ayakkabı devi Deichmann, yeni sezonda kadınlara yine şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor. Deichmann’ın birbirinden zevkli, renkli, canlı yeni sezon babetleri baharın cıvıltısını ayaklara taşıyacak. Uygun fiyata kalitenin adresi Deichmann, stilinde farklı renkleri deneyecekler için fuşya, turuncu ve yeşil babetleri ile göz doldururken, koyu renk seçenekleriyle de klasik tarzından vazgeçmeyenlere sesleniyor.

Ayakkabıda rahatlığı arayanların tercihi Deichmann’ın her kıyafetle kombine edilebilen babetleri 39,90 TL ile 49,90 TL arasında değişiyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

En hızlı Türkiyede koştu Özellikle şehirli,sporsever müşterilerimizle birlikte outdoor segmentinde önemli bir büyüme kaydettik.Ayakkabı üretiminde kullandığımız yüksek teknoloji daha konforlu ayakkabı üreterek bu konforu ünlü tasarımcılarımızın tasarımlarıyla birleştirerek şık ayakkabılara dönüştürüyoruz.
2018 in 5 ayakkabı trendi 2018 trendleri hakkında tüm ayrıntıları aldık gibi değil mi? Aksesuardan saç modellerine kadar her şeye hâkimiz. Peki ya ayakkabılar ne durumda? Gelin kaçırılmaması gereken 2018 ayakkabı trendlerine biraz daha yakından bakalım. Zira bu sene ayakkabılar da kıyafetler kadar iddialı…

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ