Derishow’un rengârenk ve keyfekeder aksesuarları yazın enerjisini yansıtıyor…

 

Derishow klasiği torba çantalar bu yaz yepyeni deri kaliteleri ile sunuluyor. Baskılı çizgili lazerli deriler oyuncu bir kimlikle ele alınıp eğlenceli renkli yaz çantaları tasarlanmış. Büyüklü küçüklü torbalar renk topu gibi süet çantalar küçük gece çantaları; işlevleri kadar gülümseten tasarımları ile de kullanıcısının kalbini çalmaya aday…

Bu yaz dolgu ve yüksek topukların tahtı düz sandaletler ile sarsılıyor. Sandaletler yumuşacık insancıl rahat yürüyüşlerin yanı sıra; ilginç tasarımları ile masum bir seksapel taşıyor. Derishow’un yaz sandaletleri mini elbiseler uzun etekler bol pantolonlar tulumlar ile hem şehirde hem tatilde &özgür ruhların bir parçası olacak.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Oleg Cassini Aksesuar Koleksiyonuyla Işık Saçmaya Devam Ediyor

Özel davetlerde elbiseler kadar artık aksesuarlar da konuşuluyor! Stiliyle iz bırakmak isteyen kadınların yeni trend rotasında saçı kavrayan aksesuarlar, yüz hatlarını ortaya çıkaran maksimal küpeler var. 

Efsanevi İtalyan Markası Borsalino En Özel Şapkaları ile Beymen'lerde

1857 yılından bu yana şapka koleksiyonları ile tanınan İtalyan markası Borsalino, ünlü yönetmen Fellini'nin unutulmaz La Dolce Vita filminden ilham alan, 2018 Yaz koleksiyonu ile İtalyan yaşam tarzının estetik kodlarını sezona taşıyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ