Dilek Hanif, 2008 koleksiyonu ile de Parisliler'i büyülemeye hazırlanıyor..

İlk kez 3 yıl önce katıldığı Paris Haute Couture Haftası"nda büyük sükse yapan Dilek Hanif, 2008 koleksiyonu ile de Parisliler"i büyülemeye hazırlanıyor..
""
Ünlü modacı Dilek Hanif, 2008 Yaz Koleksiyonu"nu "Paris Haute Couture Haftası"nda düzenlenecek görkemli bir defile ile sergileyecek. Dünyanın en prestijli moda gösterilerinin yer aldığı "Paris Haute Couture Haftası"na ikinci kez katılan ilk Türk moda tasarımcısı olan Hanif; koleksiyonunu 23 Ocak"ta görücüye çıkaracak.

DEVLERLE AYNI PODYUMDA
Üç yıl önce Paris"te büyük sükse yapan Dilek Hanif"in defilesi; aralarında Christian Lacroix, Chanel, Christian Dior ve Jean Paul Gaultier gibi dünya moda devlerinin tanıtımlarına evsahipliği yapan Palais de Tokyo"da (Tokyo Sarayı) gerçekleştirilecek. Paris"i yeniden fethetmeye hazırlanan Hanif"in yeni koleksiyonunu 20 manken tanıtacak. Defileyi dünya basını ve sosyetesi de takip edecek.
 
 
 
 
Dilek Hanifilk kez2004"teParis HauteCoutureHaftası"ndadefiledüzenledi.
 

30 kişi ile 2 aydır çalışıyor

Dilek Hanif, sanat yönetmenliğini Lionel Bouard"un yapacağı defilesi için 30 kişilik ekibi ile 2 aydır çalıştığını söyledi. Hanif, "Türk modasını dünyaya bir kez daha tanıtacak olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağım" dedi.
Sabah
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Türk tasarımcılar yürekleri hoplattı Türk tasarımcılar yürekleri hoplattı
Tasarım sektörünün gizli kalmış kahramanı Tasarım sektörünün gizli kalmış kahramanı

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ