Dilek Hanif dünya moda devleriyle yan yana

L"officiel dergisi "Paris Haute Couture" haftasında sergilenen en özel bin giysiyi yayımladığı son sayısında, ünlü modacımız Dilek Hanif"in koleksiyonuna da geniş yer verdi. Ocak ayında dünya modasına yön veren moda devlerinin haute couture koleksiyonlarını sergiledikleri "Paris Haute Couture Haftası"na katılarak ülkemizi başarıyla temsil eden Dilek Hanif, dünya moda otoriteleri tarafından büyük dikkat çekmişti.

DÜNYAYA DAĞILITILIYOR
Defilelerden sonra modacıların koleksiyonları arasından seçilen bin çarpıcı giysi her zamanki gibi L"officiel dergisinde yayımlandı. Dünyanın dört bir yanına dağıtımı yapılan ve moda takipçilerinin dikkatle izlediği dergide Hanif yeni koleksiyonuyla bir Türk moda tasarımcısı olarak yer alırken, Türk modasını da bir kez daha uluslararası platforma taşımış oldu.

Emeğin karşılığı

L"officiel dergisinde yer ayrılan Dilek Hanif şunları söyledi: "Çok mutluyum, çünkü dünyanın en çok satılan moda dergisi, dünyanın her yerinde bulmak mümkün. Kendi adımın dışında bir Türk modacı olarak orada yer almak beni ayrıca mutlu etti. Çok yoruluyoruz, emek veriyoruz ama bu şekilde karşılığını görmek her şeye bedel."
Sabah

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Türk tasarımcılar yürekleri hoplattı Türk tasarımcılar yürekleri hoplattı
Tasarım sektörünün gizli kalmış kahramanı Tasarım sektörünün gizli kalmış kahramanı

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ