Dockers Sneakers Koleksiyonu

Kadınların yaz stilinin en önemli tamamlayıcılarından olan sneaker’lar, hem rahat hem de şık olmak isteyenlerin bu sezon da ilk tercihi oluyor. Son yılların en gözde moda akımlarından biri olan yüksek taban tarzını benimseyen kadınlar, Dockers by Gerli’nin sneaker koleksiyonunda yer alan modern tasarımlı modellerle günün her anında kendine güvenen adımlar atıyor.

Fermuar, zımba ve bağcık detaylarıyla etkileyici bir havaya bürünen kalın tabanlı sneaker’lar, koleksiyonu mevsimin hit renkleriyle birleşerek kadınları etkisi altına alıyor. Sağlam ve hafif yapılarıyla gün boyu rahatlık sağlayan modeller, yazın sıcak günlerinde ayakları konforla buluşturuyor.

Dockers by Gerli Kadın Koleksiyonu’nda yer alan sneaker’lar skinny jeanler, renkli taytlar ve etek-elbise kombinlerine eşlik ederek, kadınların stiline şık bir hava katıyor. Açık yeşil, mavi, krem ve beyaz renklerin hâkimiyetindeki modeller en şık kombinlerin tamamlayıcısı oluyor.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Atletik Rahatlık Premium Deri İle Birleşti Çağdaş Sokak Stiline Yepyeni Bir Yorum Geldi

Danimarkalı ayakkabı ve deri devi ECCO, çağdaş sokak stiline dinamik konfor tabanı eklediği koleksiyonuyla gündelik hayat ritminize uyum sağlayacak harika bir seri sunuyor. İlkbahar / Yaz 2018 koleksiyonun gözde parçaları arasındaki yerini çoktan alan ST.1, atletizm ve eğlence dünyasının senteziyle ortaya çıkan ve yenilikçi olduğu kadar şaşırtıcı bir yapıya sahip.

Lumberjack Sneaker'lar

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ