Dünyaca Ünlü Fitness Ve Diyet Uzmanı Türkiye'de

 

Dünyaca ünlü fitness ve diyet uzmanı Mark Macdonald, bir kozmetik firmasının davetlisi olarak İstanbul’a geldi. Macdonald, “Ben Türkiye’ye ilk defa geliyorum. Gördüğüm bu sıcak enerji beni çok etkiledi” dedi.

Dünyaca ünlü fitness ve diyet uzmanı Mark Macdonald, bir kozmetik firmasının sağlıklı yaşamiçin hazırladığı ’Zen Project 8 Turkey’ projesinin tanıtımı kapsamında Türkiye’ye geldi. Kilo kontrolü, fit kalma, sağlıklı beslenme ve kas yapma konularına değinen Macdonald, enerjisi ve deneyimleri ile hayranlık katılımcıların beğenisini topladı. Söz konusu proje kapsamında 85 ülkede sürekli sağlıklı yaşam için seminerler veren Macdonald, Türkiye’ye yine dünyanın diğer ülkelerinde yaptığı gibi, insanları dengeli beslenme ve kontrollü kilo verip yeteri kadar kas yapmak konularında altın tavsiyeler vermeye geldi. Facebook ve İnstagram’da bu proje için çalışmalar yapan insanları sürekli sosyal medya kanalları ile bilgilendiren Macdonald, amacının dünyayı sağlıklı bir şekilde zayıflatarak sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamak olduğunu söyledi.

 

Dünyaca Ünlü Fitness Ve Diyet Uzmanı Türkiye'de


TÜM SALON AYAĞA KALKTI

Macdonald’ın salona adım atmasıyla coşku üst seviyeye ulaştı. ’Hazır mısınız?’ diyerek konukların arasına dalan ünlü fitness uzmanı, enerjisini izleyecilere de yansıtmayı başardı. Macdonald’ın sahneye geçmesiyle tüm izleyiciler cep telefonlarına sarılarak bu anları kaydetti.“TÜRK İNSANININ ENERJİSİ BENİ ÇOK ETKİLEDİ”

Türk halkını çok sevdiğiniz belirten Macdonald,‘’Uçaktan indiğimden itibaren herkes bana gülümseyip, sarılmak istedi. Ben Türkiye’ye ilk defa geliyorum gördüğüm bu sıcak enerji beni çok etkiledi. Seminerlerde bir çok Türk insanı ile tanıştım son derece aklı başında ve zeki insanlardı. Türk insanı bence çok içten ve hareketleri gerçekten samimi. Amacım doğrultusunda sağlıklı yaşam için bütün bildiklerimi Türk insanına aktarmak en önemli isteklerimden. Umarım dünyada tanındığım kadar Türkiye’de de tanınır ve sevilirim. Bu benim en büyük hayalim” ifadelerini kullandı.

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarına diyet ve fitness dersleri veren Macdonald, Jennifer Aniston, Cuba Gooding JR gibi isimlerin diyetisyeni ve spor hocası olarak biliniyor.

Kaynak:beyazgazete.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

HORMONLARINIZI SIFIRLAYIN, KİLO VERİN!

İdeal kilonuza kavuşmak için yaptıklarınız yeterli mi? Hormonların kilo almak ya da vermek üzerinde bir etkisi var mı? Vücudunuzda faaliyet gösteren kaç hormon olduğunu biliyor musunuz? Hormonlar, sizi ideal kilonuza nasıl kavuşturur? Bütün bu soruların yanıtı ve ideal kiloya uzanan yola dair açıklamalar, Diyetisyen Emre Uzun’dan geliyor.

Hem kilo verdiriyor hem kanserden koruyor!

Çağımızın en önemli sağlık sorunlarından biri olan kanserin nedenleri arasında genetik ve çevresel faktörler ile sağlıksız beslenme ilk sıralarda yer alıyor. Yaşam tarzı ve beslenme planınızda yapacağınız birkaç küçük değişiklikle kanser riskini en aza indirebilirsiniz.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)