Ejderha Yılına Özel Cross Dragon Kalem

Ejderha, Çin takviminde yer alan tek gerçeküstü hayvan olarak şansın ve gücün sembolü olarak bilinir. Uzakdoğulular için şans ve mutluluk getirdiğine inanıldığından Ejderha Yılı çok önemlidir. Ejderha yılında doğmuş olanlar Uzakdoğu’da farklı bir saygı görür. Aynı zamanda özgür ruhları olan, güvenilir, enerjik, kuvvetli, korkusuzca meydan okuyan ve başarılı kişiler olduğuna inanılır. Cross’un 2012 Ejderha yılı için sınırlı sayıda ürettiği özel kalemi Cross Dragon ile şansı, mutluğu ve gücü elinizde hissetme ayrıcalığını yaşayacaksınız…

Stil sahibi, şık ve kaliteli tasarımlarıyla bizleri büyüleyen Cross’un 2012 Ejderha yılına özel olarak hazırladığı Cross Dragon, ihtişamlı tasarımıyla göz kamaştırıyor. Çin kültürüne göre siyah ve altın renk ciddiyeti ve prestiji, mutluluk ve kutlama zamanlarında kullanılan kırmızı ile altın renk kombinasyonu ise şansın ve kaderin simgesi olarak Cross Dragon kalemlerine ilham veriyor. Kırmızı ve siyah renk alternatifli parlak lak gövde ve kapağa 23 ayar altın kullanılarak özenle işlenmiş ejderha sembolü ve 18 ayar altın kalem ucu ile Cross Dragon kalem sizleri maceraya ve heyecana sürükleyecek. Dolmakalem, tükenmezkalem ve roller kalem çeşitleriyle ömür boyu mekanik garantiye sahip Cross Dragon, özel olarak hazırlanmış ejderha motifleriyle süslü kutusu içinde koleksiyonerleri ve kalem tutkunlarını büyüleyecek.

1984 yılından itibaren Cross’un Türkiye distribütörü olan Scrikss Kalem, Cross’un yeniliklerini bizlerle buluşturarak hayatımıza şıklık ve renk katmaya devam edecek.

1000 TL-1500 TL. fiyat aralığında satışa sunulan Cross Dragon kalemini özel kutusu içinde seçkin kırtasiyelerden temin edebilirsiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

DONE BY DEER’DEN RED DOT ÖDÜLLÜ ACTIVITY GYM!

Çocuklar için harika tasarımlar, işlevsel ve güvenli olmalıdır. %100 dost canlısı Danimarka markası Done by Deer, miniklerin keyifle oynamaları, hayal güçlerini harekete geçirmeleri, farklı ses, doku ve renklerle etkileşime girmeleri için yenilikçi bir aktivite merkezi tasarladı. Tasarım kategorisinde en saygın ödüllerden biri olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne layık görülen Done by Deer Activity Gym’in esnekliği onu diğer aktivite merkezlerinden ayırıyor.

Kinetix Tekstil Ürünlerinde In Street’e özel 1 Alana 1 Bedava Kampanyası- 31 Temmuz'a kadar

En sevilen spor markaları arasında yer alan Kinetix, İlkbahar/Yaz 2018 Tekstil Koleksiyonu’nda geçerli “1 Alana 1 Bedava Kampanyası” ile In Street mağazalarında spor tutkunlarını bekliyor. Günlük hayatında hareketli yaşama odaklananların gardıroplarından eksik etmediği eşofman altı, tayt, şort ve t-shirtler, Kinetix’in tekstil koleksiyonunda çeşitli renk seçenekleri ile ön plana çıkıyor. 7 Haziran - 31 Temmuz 2018 tarihleri arasında geçerli olan “1 Alana 1 Bedava Kampanyası” geniş ürün seçenekleriyle In Street mağazalarında sporun enerjisini üzerinde hissetmek isteyenleri bekliyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)