El yapımı erkek ayakkabısının bir numaralı markası Superglamourous

Superglaomorus-ayakkabılar

 

İtalyan ustaların elinden deri sanatı: Superglamourous

 

İtalya’da, modanın kalbi Milano’da doğan, el yapımı erkek ayakkabısının bir numaralı markası Superglamourous, erkeğin zarif ve modern stil yolculuğuna eşlik ediyor. Her sezonun doğru ve konforlu markası, özenle düşünülmüş her detayıyla özel anların, gündelik rahatlığın vazgeçilmezi oluyor. Superglamourous, İtalyan sıklığını giyim tarzına yansıtmak isteyen Türk erkekleri birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

 

Modanın kalbi Milano’da doğan Superglamourous, erkek ayakkabısında İtalyan şıklığını yaşatıyor. Özel ustaların ellerinde tek tek özenle işlenen birinci sınıf İtalyan deri ayakkabılar, konforun kapılarını sonuna kadar açıyor. Dünya modasının sınır tanımaz markası Superglamourous, masalsı modelleriyle farkını hissettiriyor. Superglamourous, şıklık ve rahatlığı erkek ayakkabısında dünyanın muhteşem coğrafyalarına taşıyor. İtalyan ustaların ellerinden Doğu’ya uzanan Superglamourous, Aston Martin’in şirketi olan D&D Grup ile Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde erkek ayakkabı stilini özel bir boyuta taşıyor. Pürüzsüz deri, değerli kadife ve ipek kumaş, Swarovski’nin eşsiz detaylı uyumuyla dünyanın kalbine yayılıyor.

 

Her anınızda

Özel anların vazgeçilmezi olan Superglamourous, gündelik hayata ise özel anlar katıyor. Stil sahibi erkeğin her anında yanında olan Superglamourous, keşif yolculuğunda rahatlığa imzasını atıyor. Yenilikçi tarzıyla, konforun peşinden giden marka; el işi nakışları, renk karması ve keşifleriyle İtalyan zarafetini ayaklarınıza getiriyor.

 

Tarzını yansıt

Superglamourous, erkek ayakkabısında modern dokunuşlarını en ince detaylarda bile hissettirirken, yaz aylarının da vazgeçilmezi oluyor. Sling sırtlı daireler, Venedikli babunlar ile katlanabilir deri sırtlı pantoufle gibi ikonik stillerin yaratıcısı marka, her an yeni ürünlerini, muhteşem koleksiyonlarıyla müşterilerini keşfe çıkarıyor.

Özenli bir tarzın her detayını özel hale getiren Superglamourous, Türkiye’de satış noktalarını da genişletiyor. Superglamourous, İstanbul’da İstinye Park, Zorlu, Nişantaşı ve Suadiye Beymen’lerde; Kanyon’da Harvey Nichols’ta; Nişantaşı Brandroom’da ve Galeries Lafayette’de yer alıyor. Superglamourous, aynı zamanda Ankara’da Harvey Nichols ve İzmir Alaçatı’da Aston Martin Showroom’unda moda severlere hizmet veriyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Sport Erkek Koleksiyonu 3 Trend Temasıyla Yeni Sezona Hazır

2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Sport Erkek Koleksiyonu, zengin tasarım seçenekleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Casual giyimin spor tasarımlarla buluşması trendi yeni sezonda artarak devam ederken, Koton Sport Erkek Koleksiyonu yeni sezona sunduğu tasarımlarıyla zorlamasız şık stilleri hedef alıyor. Koleksiyon, Ying Yang, Orange Harmony ve Focus on Green olmak üzere üç farklı temadan oluşuyor.

Bu Yaz Keten Gömlek Moda

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başlamasıyla hafif ve ferah kumaşlar daha da popüler hale geldi. Erkek modasında kilit parçalardan olan gömleklerde kullanılan keten tasarımlar günün her anını şık ve rahat kılıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)