Elancyl, selülitin görünür izlerini yok etmekte etkili doğal içerikli inceltici jel

Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in önemli markalarından olan Elancyl, selülitin görünür izlerini yok etmekte etkili doğal içerikli inceltici jeli geliştirdi. Cellu Reverse, içermiş olduğu etken maddeler sayesinde hızlı ve gözle görünür bir şekilde ciltte gözlemlenen portakal kabuğu görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.


Tepeden tırnağa vücut bakımı üzerine uzmanlaşmış Elancyl markası, yaklaşık 30 yıldır ürünlerini Pierre Fabre bünyesinde geliştirmeye devam ediyor. Cellu Reverse ürünleri selülit üzerinde etkili olacak şekilde özel olarak formüle edildi. Cellu Reverse, kalça ve basen üzerinde günde sadece tek uygulamayla özel krono-programlı yapısı sayesinde 24 saat etki gösteriyor. Bakım yapılacak bölge üzerinde kan dolaşımını hızlandıracak şekilde masaj yapılarak günde tek bir defa uygulanması yeterlidir.

İçeriğindeki Xanthoxyline; yağ yıkımını tetikleyip, mekanizmayı harekete geçirirken, Kafein sayesinde yağ yıkımını harekete geçirir. Kronobiyolojiye uygun olarak Phloridzine ise yağ stoklanmasını engeller. Aynı zamanda Pilosella direnajı sağlar ve HMC sayesinde cilde sıkılık verir.


Cellu Reverse Kalça:         75 TL
Cellu Reverse Karın:         75 TL

 

Bilgi için : Duygu Dobulga / duygu@inhousetr.com / 535 847 85 05
                  Şebnem Kaya / sebnem@inhousetr.com / 538 448 50 00

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Kadınlar erkeklerden daha hesaplı alışveriş yapıyor

Yaklaşık 40 milyon internet kullanıcısının kayıtlı e-posta, web, mobil ve mağaza davranışlarını analiz eden Related Digital, Türkiye’deki kullanıcıların online alışveriş alışkanlıklarına ışık tuttu.Related Digital, Related Marketing Cloud platformu ile kişiye özel kampanyalarla..

Özge Ulusoy’dan bahar modası sırları

Özge Ulusoy,Samsunda bir AVM'nin etkinliğine katıldı.Manken, sunucu, oyuncu, Özge Ulusoy, bu sezon hasır çanta ve dolgu topuk ayakkabıların moda olacağını söyledi.3 kişi ile birlikte alışveriş ve kombin yapan Özge Ulusoy,alışverişin ardından moda hakkında söyleşide bulundu.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)