Emaar AVM’de Sezon İndirime Ek yüzde 20 İndirim

Emaar-Avm

Emaar AVM’de Sezon İndirime Ek yüzde 20 İndirim

İstanbul’un moda, yeme- içme ve eğlence dünyasının en iyilerini buluşturan Emaar AVM’de indirim çılgınlığı yaşanacak. 28-29 Haziran’da gerçekleşecek olan “Büyük İndirim” günleri kapsamında alışverişini Yapı Kredi World ile yapanlara, mağazalardaki mevcut indirimlere ek olarak yüzde 20 de Emaar AVM indirimi uygulanacak.

 

Yazın beklenen sezon indirimi, Emaar AVM’nin “Dev İndirim” kampanyası ile daha da hareketleniyor. 28-29 Haziran tarihleri arasında alışveriş çılgınlığı yaşatacak Emaar AVM, kampanyaya dahil yüzlerce markanın kadın, erkek, ayakkabı, çanta, çocuk, ev ve yaşam kategorilerinde Yapı Kredi World ile yapılacak sezon indirimi alışverişine ek yüzde 20 indirim sağlayacak.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bursada Gezilecek Yerler

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Bursada gezilecek yerler nerelerdir? Bursada nereye gidilir? Bursada gidilecek mekanlar hangileridir? Bursanın tarihi yerleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız haberimizin içeriğinde tüm sorularınıza yanıt bulacağınız keyifli bir yolculuğa çıkacaksınız.

Önce tarlaya sonra folklor kursuna Kaynak: Önce tarlaya sonra folklor kursuna

Yaşları 22-63 yaş arasındaki 20 kadın çiftçi, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce başlatılan halk oyunları projesi kapsamında folklor öğreniyor. Kaynak: Önce tarlaya sonra folklor kursuna . İzmirli kadın çiftçiler, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün başlattığı....

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ