En seksi o yürüyor

Seksi yürüyüşüyle ünlenen süper model Angela Lindvall, şimdi de bir Türk firması için modellik yapacak..
Amerikalı oyuncu ve model Angela Lindvall, güzelliği kadar çevre kampanyalarına verdiği destekle de tanınıyor. Dünyaca tanınan Vogue, Harpers Bazaar, Marie Claire, Elle gibi moda dergilerine kapak olan; Fendi, Calvin Klein, Christian Dior, Chanel gibi birçok ünlü markanın kampanyalarında yer alan 28 yaşındaki Lindvall, şimdi de Vakko ile çalışıyor.

- Siz hem modellik hem de oyunculuk yapıyorsunuz. Her ikisini de profesyonel biçimde yapıyor olmak nasıl bir duygu?
- İnanılmaz heyecan verici bir şey. Bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her ikisi de kendimi farklı yollarla ifade etmem için fırsat veriyor bana.

- Poz verirken nasıl konsantre oluyorsunuz? Sizin için fotoğrafçı ve kıyafetler ne kadar önem taşıyor?
- Poz verirken, yaratıcı ekibin ve fotoğrafçının kafasında markayla ilgili ne olduğunu anlamaya ve işbirliği içinde olmaya çalışırım.

- Kendinize has yürüyüşünüzle ünlüsünüz... Ne zaman ve kim tarafından keşfedildiniz?
- Modellik kariyerime büyüdüğüm Kansas City, Missouride başladım. Okulu int(11)irdikten sonra ise New Yorka taşındım ve IMG Models ile bir anlaşma imzaladım. Podyumda nasıl düzgün yürünür, IMGde öğrendim.

GÜZEL ÇEVRECİ

- Victorias Secret modeli olmak gerçek bir model olmanın garantisidir, diyebilir miyiz?
- Kesinlikle! Victorias Secreta modellik yapmak adeta bir hayalin gerçek olması demek. Aynı zamanda kariyerinde doğru adımlarla ilerliyor olduğunun en kesin işareti.

- Vakkonun 2007- 2008 sonbahar/kış kampanyasının yeni yüzüsünüz. Markayı önceden tanıyor muydunuz?
- Türkiyenin en önemli markalarından biri olduğunu biliyorum. Dünyaca ünlü tasarımcıların koleksiyonlarını sattığını da...

- Sizin gibi profesyonel bir isim için Türk bir firmayla çalışmak farklı bir duygu olsa gerek...
- Çok gurur duydum. Ayrıca böylesine yaratıcı bir ekiple çalışmak inanılmaz heyecan vericiydi. Bu ilişkimizi sürdürmeyi isterim.

- 2004 ve 2005 yılları arasında En İyi Giyinen Çevreci ödülüne layık görülmüştünüz...
- Bu çok gurur duyduğum ve beni çok mutlu eden bir ödüldü. Çevreyi korumak için elimden geleni yapıyor ve her türlü desteği veriyorum. Bu dünyada çevreyi korumak için yapabileceğimin en iyisini yapmaya da devam edeceğim! Pozitif bir değişime odaklandığımda ve tamamen onun üzerinde çalıştığımda kariyerimle ilgili kayda değer bir şeyler yapmış olduğumu düşünürüm.

- Aynı zamanda bir annesiniz...
- Oğullarım benim kalbim ve ruhum! Onlardan önceki hayatımı gerçekten hatırlamıyorum! Çocukların hayatınıza kattıkları güzellikler gerçekten tarifsiz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)