En Yeni Çift Çekirdek ve Dört ekirdek Intel Core İşlemci Özellikleriyle MacBook Pro

Yeni MacBook Pro’lar 6 satışta!
Türkiye tek yetkili Apple distribütörü Bilkom; ilk defa bir dizüstü bilgisayarda kullanılan Thunderbolt I/O teknolojisini içeren yeni MacBook Pro’ların tanıtımını gerçekleştirdi.


 Apple, sektör lideri MacBook Pro ailesini yeni nesil işlemci ve grafikler, çok yüksek hızlı Thunderbolt I/O teknolojisi ve yeni FaceTime HD kamera özellikleri ile yeniledi. En yeni çift çekirdek ve dört çekirdek Intel Core işlemci özellikleriyle MacBook Pro grubu, önceki nesle göre iki kat hızlandı.
 
MacBook Pro ile Şaşırtıcı Transfer Hızı


MacBook Pro, sektörde çığır açan Thunderbolt I/O teknolojisine sahip ilk bilgisayar. Apple’ın işbirliğiyle Intel tarafından geliştirilen Thunderbolt, bir notebook bilgisayarda daha önce bulunmayan genişletilebilme expandability özelliğini de içeriyor. Her biri 10 Gbps’e kadar çıkabilen şaşırtıcı bir transfer hızına sahip olan 2 adet çift yönlü kanal ile Thunderbolt RAID ayarları gibi yüksek performanslı harici çevre birimlerine, PCI Express erişimi sağlanıyor.
Rahat taşınabilen 13 inçlik MacBook Pro, 2.7 GHz’e kadar çıkabilen Intel Core i5 ve i7 çift çekirdek işlemcili ve Intel HDGraphics 3000 özelliklerini barındırıyor. Güçlü 15 inç ve 17 inçlik MacBook Pro modelleri ise, 2.3 GHz’e kadar çıkabilen 4 çekirdek Core i7 işlemci ile 1 GB’lık video hafızasıyla yüksek performans gerektiren oyunlar, profesyonel görüntü düzenleme ve grafik odaklı uygulamalar için ideal olan AMD Rodeon HD grafik işlemcisi ile çalışıyor.
 
MacBook Pro; sahip olduğu entegre FaceTime HD kamera sayesinde önceki nesil kameraların üç katı kadar çözünürlük sağlayarak, görüntülü çağrıların geniş ekranda ve net gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Apple tarafından geliştirilen yenilikçi FaceTime görüntülü konuşma yazılımı ile bu yeni kamerayı kullanan tüm yeni MacBook Pro modelleri, yüksek çözünürlükte, diğer Intel tabanlı Mac, iPhone 4 ve iPod touch ürünleriyle standart çözünürlükte görüntülü konuşma yapabiliyor.
 
Hayatın en keyifli yanlarını buluşturan yeni iLife11


Her Mac, dünyanın en gelişmiş işletim sistemi olan Mac OS X Snow Leopard ve harika fotoğraflar, filmler, şarkılar üretmek ve paylaşmak için yaratıcı uygulamaları kapsayan iLife paketi ile birlikte geliyor.
 
iLife11, fotoğraflar arasında gezinmeyi, onları düzenlemeyi ve paylaşmayı kolaylaştıran hayranlık uyandırıcı tam ekran görüntüler sunan iPhoto, amatör çekim videoları sinematografik fragmanlara çeviren güçlü ve kolay kullanımlı iMovie, sevilen müzikleri hem çalma hem de yaratma yollarına sahip GarageBand programlarını içeriyor.
 
MacBook Pro Fiyatları
 
*Tavsiye edilen KDV hariç, taksitli, son kullanıcı fiyatlarıdır.
 
MacBook Pro 13” MacBook Pro 15” MacBook Pro 17”
2.3 GHz/i5/320 GB
1.599 $ KDV 2.0GHz/i7/750GB
2.849 $ KDV
2.2GHz/i7/750 GB
3299 $ KDV
2.7 GHz/i7/500GB
1.999 $ KDV 2.2GHz/i7/750GB
2849 $ KDV
Tasarım harikası yekpare kasası, yüksek geri dönüşümlü alüminyum plaka ile civa
ve arsenik içermeyen enerji tasarruflu arkadan aydınlatmalı LED ekranı ile en çevreci bilgisayar özelliğine de sahip MacBook Pro’lar 6 Nisan’da tüm Apple Premium Reseller Mağazalarında.

Milliyet / Alışveriş

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

On Numara Telefon Honor 10 Işıltısı ile Türkiye’de

Genç ve trendy akıllı telefon markası Honor’ın Mayıs ayında Londra’da düzenlenen etkinlikle tanıttığı yeni amiral gemisi telefonu Honor 10, Türkiye pazarına sunuldu. Telefonda bulunan iki önemli özelikten ilki; akıllı telefonun çift objektifli kamera uygulanan gelişmiş AI 2.0 teknolojisi. İkincisi ise Honor 10 CMF tasarım, 15 kat parıldayan renkten oluşan çarpıcı bir nano ölçekli optik kaplamayla 3D cam ile eşsiz bir tasarıma sahip olması.

Bu Yaz Düğün Fotoğrafları Selphy CP1300 İle Ölümsüzleşecek

Şık tasarımı ve kolay taşınabilir boyutlarıyla dikkat çeken Canon SELPHY CP1300, bu yazın düğün fotoğraflarını eşsiz bir kalitede basarak ölümsüzleştiriyor. 1 dakikadan daha az sürede baskı alan SELPHY CP1300 fotoğraf yazıcısı, iyi performansı ve tüm mobil cihazlara uyumlu özelliği sayesinde unutulmaz hikayelerin vazgeçilmezi oluyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)