Erkekler için tasarladılar


erkekler-icin-tasarladilar

HER yıl binin üzerinde katılımcı ve on binlerce ziyaretçi ağırlayan fuarda, İtalya, Almanya, Hollanda, Japonya, Fransa ve Amerika’nın yanı sıra Türkiye’den de önemli sayıda katılım oldu.
Türk erkek giyim markası Faruk Sağın, Pitti Uomo’ya 2018-2019 Sonbahar-Kış kreasyonu ile katıldı. Faruk Sağın Kreatif Direktörü Tufan İrfan, ilerleyen dönemlerde de Türkiye’yi en iyi temsil eden modellerle bu önemli fuarda yer almayı planladıklarını kaydetti.
Fuarda düzenlenen defilelerde, çeşitli erkek giyim markaları, birbirinden ilginç tasarımlarıyla dikkati çekti.

Kaynak:Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Sport Erkek Koleksiyonu 3 Trend Temasıyla Yeni Sezona Hazır

2018-2019 Sonbahar-Kış Koton Sport Erkek Koleksiyonu, zengin tasarım seçenekleri ve renkleriyle ön plana çıkıyor. Casual giyimin spor tasarımlarla buluşması trendi yeni sezonda artarak devam ederken, Koton Sport Erkek Koleksiyonu yeni sezona sunduğu tasarımlarıyla zorlamasız şık stilleri hedef alıyor. Koleksiyon, Ying Yang, Orange Harmony ve Focus on Green olmak üzere üç farklı temadan oluşuyor.

Bu Yaz Keten Gömlek Moda

Yaz sıcağının kendini hissettirmeye başlamasıyla hafif ve ferah kumaşlar daha da popüler hale geldi. Erkek modasında kilit parçalardan olan gömleklerde kullanılan keten tasarımlar günün her anını şık ve rahat kılıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ