Erkekler, Sephora Men Cilt Bakım Serisi ile her zaman bakımlı

Erkekler, Sephora Men Cilt Bakım Serisi ile her zaman bakımlı olmanın keyfini yaşıyor. Erkeklere temel cilt bakımı yapan ürünlerin arasında; Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, Sephora Men Traş Köpüğü, Sephora Men Exfoliating Face Gel Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli, Sephora Men Nemlendirici Jel ve Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem yer alıyor.

Erkeklerin her gün rutin olarak yaptıkları sakal traşı, ölü derilerin atılmasını sağlıyor ve peeling görevini üstleniyor. Yapışkanlık duygusu yaratmayan yumuşatıcı sakal bakım ürünü Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, kolayca sürülüyor, cildi nemlendirip yumuşatıyor. Kısa veya hafif kirli sakalı sakinleştiren ürün, uygulamadan sonra durulanmıyor. Sephora Men Traş Köpüğü cildi tahrişlere karşı korurken, Sephora Men Exfoliating Face Gel ise cildi derinlemesine temizliyor.

Tıraş sonrası cildin nemlendirilmesini sağlayan Sephora Men Nemlendirici Jel, yaşlanma karşıtı formülüyle cildi nemlendirip canlandırıyor ve dış etkenlerden koruyor. Yağsız yapısı sayesinde krem kullanmayı sevmeyen erkekleri bile rahatsız etmiyor ve günün her saati uygulanabiliyor. Cilt bakımının olmazsa olmazı Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem, hafif yapısıyla, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltıyor, cildi yumuşatıyor. Derin kırışıklarda yüksek etki sağlayan krem, cildi koruyor, nemlendiriyor ve sıkılaştırıyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler, sanal alışverişte en çok bu ürünleri alıyor

Girişimci Ersin Mete Ertürk 6 yıl önce kurduğu sitede Türkiye'de bir ilke imza attı. Abonelik yöntemi ile erkeklere yönelik iç çamaşırı, çorap, tıraş-bakım ürünleri ve prezervatif gönderim hizmeti sunan sitenin sahibi Ertürk, geçen yıl en çok talep boxer-slip ürünü için oldu.

2017'de erkekler kadınlardan çok alışveriş yaptı

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulaması Hopi, 2017’nin alışveriş istatistiklerini açıkladı. Ocak – Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen alışveriş rakamlarının açıklandığı istatistikler 2017’deki alışveriş tercihleri ve trendlerini ortaya koydu.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)