Erkekler, Sephora Men Cilt Bakım Serisi ile her zaman bakımlı

Erkekler, Sephora Men Cilt Bakım Serisi ile her zaman bakımlı olmanın keyfini yaşıyor. Erkeklere temel cilt bakımı yapan ürünlerin arasında; Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, Sephora Men Traş Köpüğü, Sephora Men Exfoliating Face Gel Arındırıcı Yüz Yıkama Jeli, Sephora Men Nemlendirici Jel ve Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem yer alıyor.

Erkeklerin her gün rutin olarak yaptıkları sakal traşı, ölü derilerin atılmasını sağlıyor ve peeling görevini üstleniyor. Yapışkanlık duygusu yaratmayan yumuşatıcı sakal bakım ürünü Sephora Smoothing Beard Gel Yumuşatıcı Traş Öncesi Jeli, kolayca sürülüyor, cildi nemlendirip yumuşatıyor. Kısa veya hafif kirli sakalı sakinleştiren ürün, uygulamadan sonra durulanmıyor. Sephora Men Traş Köpüğü cildi tahrişlere karşı korurken, Sephora Men Exfoliating Face Gel ise cildi derinlemesine temizliyor.

Tıraş sonrası cildin nemlendirilmesini sağlayan Sephora Men Nemlendirici Jel, yaşlanma karşıtı formülüyle cildi nemlendirip canlandırıyor ve dış etkenlerden koruyor. Yağsız yapısı sayesinde krem kullanmayı sevmeyen erkekleri bile rahatsız etmiyor ve günün her saati uygulanabiliyor. Cilt bakımının olmazsa olmazı Sephora Men Göz Çevresi Kırışıklık Giderici Krem, hafif yapısıyla, ince çizgi ve kırışıkların görünümünü azaltıyor, cildi yumuşatıyor. Derin kırışıklarda yüksek etki sağlayan krem, cildi koruyor, nemlendiriyor ve sıkılaştırıyor.
 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Erkekler, sanal alışverişte en çok bu ürünleri alıyor

Girişimci Ersin Mete Ertürk 6 yıl önce kurduğu sitede Türkiye'de bir ilke imza attı. Abonelik yöntemi ile erkeklere yönelik iç çamaşırı, çorap, tıraş-bakım ürünleri ve prezervatif gönderim hizmeti sunan sitenin sahibi Ertürk, geçen yıl en çok talep boxer-slip ürünü için oldu.

2017'de erkekler kadınlardan çok alışveriş yaptı

Türkiye genelinde 5.6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulaması Hopi, 2017’nin alışveriş istatistiklerini açıkladı. Ocak – Aralık 2017 tarihleri arasında gerçekleşen alışveriş rakamlarının açıklandığı istatistikler 2017’deki alışveriş tercihleri ve trendlerini ortaya koydu.

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ