Eski Kotlarınızdan Çanta Yapımı

 

eski kotlarınızdan çanta yapımı

Kot modası her ne kadar büyük değişimlerle karşımıza gelmese de üzerimizden çoğu zaman eksik etmediğimiz kotlar zamanla aşınıyor ve kullanılmaz hale geliyor.

Peki eskiyen kotlarımızı atacak mıyız? Tabi ki hayır!

Artık eski kotlarınıza yeniden hayat vermeniz ve onları el yapımı, tasarım çantalara dönüştürmeniz çok kolay… Nasıl mı?

Öncelikle eskiyen kotlarınızı boylamasına uzun ve eşit şeritler haline keserek bir araya toplayın. Bu işlemin hemen ardından 10 tane eşit boyutta kesilmiş kot şeritlerini yan yana dizin ve diğer kesilmiş parçaları bir bir dizdiğiniz şeritlerin altından ve üstünden geçirerek örme işlemine her bir parça için devam edin( Resim 3’de gösterildiği gibi) bu işlem bittiğinde çantanızın dikilip birleşmeye hazır duruma geliyor. Birleştirdiğiniz parçayı üst üste gelecek şekilde katladığınızda sağını ve solun dikerek birleştirebileceğiniz kot çantanıza artan kot parçalar ile sap yaparak işlemi sonlandırabileceğiniz gibi dilediğiniz taşlar veya ürünlerle süsleyebilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz.

 

eski kotlarınızdan çanta yapımı

 

Kaynak:nediyor.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Wai Wai Rio Sıradışı Hasır Çantaları ile Beymen'lerde Brezilya Rüzgarı Estiriyor

Ünlü mimarlar Lucio Costa, Rino Levi ve Oscar Niemeyer'in modern tasarımları ve peyzaj mimarı Burle Marx'ın çevre düzenlemelerinden referans alan, geleneksel Brezilya kültürü, el sanatları ve doğasından esinlenen koleksiyon, canlı renkleri ve özgün formlarıyla dikkat çekiyor.

Plume Avenue Yeni Koleksiyonları

Lipault, hızlı şehir hayatına ayak uydurmaya çalışanların ihtiyaçlarını yeniden keşfederek onlara uygun trendy ve fonksiyonel ürünler tasarlamaya devam ediyor. Günlük kullanım için uygun sırt çantalardan uzun hafta sonlarının kurtarıcısı valizlere kadar pek çok alternatif sunan...  

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ