Fatih Terim, Faruk Saraç Tasarım Okulu’nda Moda ve Spor konulu konferansa katıldı.

Milli Takımlar eski Teknik Direktörü Fatih Terim, Faruk Saraç Tasarım Okulu’nda "Moda ve Spor" konulu konferansa katıldı.

Terim, kızı Buse Terim ile birlikte katıldığı konferansın basına açık bölümünde yaptığı konuşmada, ünlü modacı Faruk Saraç’ı, Bursa’ya kazandırdığı okul için tebrik etti.

Konferansta, sporu modayla birleştiren bir sohbet gerçekleştireceklerini belirten Terim, "Burası muhteşem bir yer olmuş. Hem Osmanlı’nın o güzel dokusu var hem de günümüze uyarlanan ve birçok gencimizin faydalanacağı bir yapı. Ülkeye çok güzel bir hizmet" dedi.

Terim, bir gazetecinin, geçen sezonun şampiyonu Bursaspor’un bu yılki şampiyonluk şansını sorması üzerine, "Zaten şampiyon olduklarında hepsini tek tek kutladım. Bu sene de şansları var" diye konuştu.

Gazetecilerin ısrarlı sorularına yanıt vermekten kaçınan Terim, şunları kaydetti: "Uzun zamandır konuşmuyorum. Gazeteci arkadaşların beni özlediklerini hissediyorum. Özellikle bir röportajım yok ve gündemden uzak olduğum için onlar da beni özlemiş. Onlara sabırlarından dolayı teşekkür ederim." Modacı Faruk Saraç ise Terim’in, hayatındaki birkaç dostundan biri olduğuna değinerek, "Ona bir sunum yapmak çok zor bir hadise" dedi.

Bir Fenerbahçeli olarak Galatasaray’ın Avrupa kupalarındaki başarılarından gurur duyduğunu vurgulayan Saraç, şöyle konuştu: "Fatih ağabey bir marka. Baktığımız zaman Terim’in kendi markasını alıp da ’imparator’ olarak karşınıza çıktığı ve onunla beraber Türk futboluna çok büyük hizmetini görüyoruz. Onunla olmaktan çok büyük gurur duyuyorum. Böyle değerleri ne olur küstürmeyelim. Kalbimden geçeni söylüyorum, önümüzdeki yıl arenada Terim’i görmek istiyoruz" Konferansın basına kapalı bölümünde Fatih Terim, öğrencilere "Moda ve Spor" konusunda görüşlerini aktardı.

Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

ESMOD, İstanbul Fındıklı’da 21. eğitim kurumunu 2010-2011 akademik yılında eğitime açıyor.

ESMOD, İSTANBUL FINDIKLI’DA 21. EĞITIM KURUMUNU 2010-2011 AKADEMIK YILINDA EĞITIME AÇIYOR.
ESMOD (Ecole Supérieure des Arts et des Techniques de la Mode) İmparatoriçeEugenie’nin baş terzisi Alexis Lavigne tarafından Paris’te 1841 yılında kurulmuş en eski moda okulu olarak kabul görüyor.

Gündüz gayet sıradan giyinen Türk kadını, gece dışarı çıkarken bambaşka bir kadına dönüşüyor

Gündüz gayet sıradan giyinen türk kadını , Gece dışarı çıkarken bambaşka bir kadına dönüşüyor...
La Sallede bir buçuk yıldır eğitim alıp sonunda koleksiyon oluşturma aşamasına gelmiş öğrencilerin, lokum gibi öğretmenleri Nadyaya çizimlerini gösterdikleri ilk derse giriyorum.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ