Forum Ankara Outlet bünyesindeki Moda Sokağı nın açılışını Coco Sumner yapacak

Ünlü sanatçı Sting’in kendisi gibi sanatçı olan kızı Coco Sumner Türkiye’ye geliyor. Sumner;  Forum Ankara Outlet bünyesinde yer alacak Moda Sokağı’nın açılış partisi için ülkemizde olacak. Önce ünlü fotoğraf sanatçısı Bennu Gerede’nin objektifine poz verecek olan Coco Sumner ardından Ankaralılar için özel bir müzik performansı sergileyecek. Asıl adı Eliot Pauline Sumner olan Coco Sumner aynı zamanda ünlü bir model. Burberry’nin reklam kampanyasında yer alan Sumner, Lancome’un İngiltere’deki yüzü oldu ve birçok önemli moda dergisinin kapağında yer aldı. Sumner elektronik altyapıların üstüne kurulmuş alternatif rock melodilerinden oluşan parçalara imza atıyor.

Dünya Modası Forum Ankara Outlet’te
Forum Ankara Outlet, dünya modasına yön veren markaların bir araya geldiği “Moda Sokağı”nın açılışını Ankaralılar için gerçekleştireceği sürpriz etkinliklerle kutlayacak. Forum Ankara Outlet,  Moda Sokağı ile moda severlerin sahip olmak için haftalar öncesinden sıraya girdikleri lüks markaları ulaşılabilir fiyatlarla çok özel bir alanda ziyaretçilerine sunacak.

Avantajlı kampanyaları ve eğlenceli aktiviteleri ile öne çıkan Forum Ankara Outlet’te açılan Moda Sokağı’nda  Armani’den  Chole’ye,  Roberto Cavalli’den  Austin Reed’e, Pal Zileri’den Etro’ya   moda severlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği lüks segmentteki markalar outlet mağazalarda tüketicilerle buluşacak.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ