Forum Fashion Week defilesine,Ara Jo nun tasarımları damgasını vurdu

Habertürkün haberine göre Lady Gaga’nın yanı sıra Jamelia, Sabrina Washington, Junior Brat ve Roses gibi ünlüler için giysiler tasarlayan Ara Jo’nun sıradışı tasarımlarını ünlü modeller sundu. Yunan top model Ioanna Ntenti ve Afrikalı Zainad Alimatlu Sheriff, defilede boy gösteren isimlerdendi.

AYDAN ÇİFTİ EV SAHİBİYDİ!

Forum İstanbul’da hizmet veren Adil Işık, Boyner, Collezione, Koton, Mango, Marks & Spencer, Roman ve YKM’nin 2010-2011 sonbahar-kış koleksiyonlarının sunulduğu defilede ev sahipliğini Forum Alışveriş Merkezleri’nin CEO’su Hulisi Aydan ve eşi Belgü Aydan yaptı.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Ünlü moda tasarımcıları İnegölde buluşuyor 26-27-28 Nisan tarihlerinde moda dünyasının ünlü isimlerini İnegöl’de ağırlayacak olan İpekyolu FashionWeek'e katılacak olan moda tasarımcıları ilk kez bir araya geldi.Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sarah Butler de final defilesinde podyuma çıkacak.
Fashion Week Istanbul heyecanı yarın başlıyor 11. sezonu düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul yarın başlıyor. Moda haftası, 30 Mart’a kadar devam edecek. Her sezon bir tasarımcıyı uluslararası değişim programına katan ‘Mercedes-Benz International Designer Exchange Program’, Fashion Week’te 2. kez düzenlenecek.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ