FOTOĞRAFÇILAR, YAZ DÜĞÜNLERİ İÇİN RANDEVU VERİYOR

İslam âlemince 11 ayın sultanı olarak kabul edilen Ramazan ayının her yıl 10 gün öne gelmesi, düğün yapacak çiftleri ve ailelerinin hazırlıklarını şimdiden yoğunlaştırdı.

fotografcilar-yaz-dugunleri-icin-randevu-veriyor


Niğde’de düğünlerin genelde Haziran-Eylül aylarında yoğun yapılması nedeniyle organizasyon, fotoğrafçı, gelinlikçi, kuaför, düğün salonu gibi birçok esnaf son iki haftadır yoğunluk yaşamaya başladılar. Düğün tarihlerini kesinleştiren ve düğün sezonu hazırlıklarını hızlandıran çiftler, Kırşehir’deki düğün sektörünün hareketlendirmesine neden oldu. Çiftler şimdiden salonda düğün yapmak isteyenler şehrimizdeki düğün salonlarını kiralayıp kopara vermeye başlarken, kuaför ve fotoğrafçılarla da randevu almaya başladılar bile.

İşte şehrimizde fotoğraf çekimleri yapan Foto Yüksel dijital Fotoğrafçılık işletme sahibi Yüksel Erdoğanöz, düğün tarihlerini kesinleştiren çiftlerin, randevu için geç kalmamaları gerektiğini açıkladı. Çiftlerin Ramazan ayından sonra düğünlerini yapmak için randevuları arttırdığını belirten Erdoğanöz, “Düğün tarihini kesinleştiren çiftler, düğün fotoğrafçılarını hep en son plana atıyorlar. Bu yüzden de dükkan dükkan boş yer bulmaya çalışıyorlar. Düğün bir kere yapılıyor. İşlerini şansa bırakmasınlar” dedi.

DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ MODA OLDU

Geçmiş yıllarda gelin-damat ve yakınlarının stüdyoda bir araya gelerek toplu fotoğraf çektirdiğini ifade eden Erdoğanöz, son yıllarda ise dış mekan çekimlerinin yaygınlaştığını söyledi.

Dış mekan çekimlerinin sadece Niğde’de değil tüm Türkiye’de moda haline geldiğini belirten Erdoğanöz, “ Kemerhisar, Kızılelma Parkı, Köşk, Gümüşler Manastır, Bor Kayabışı Parkı, Pınar Başı ve Gelin ve Damadın isteğine istenilen yerlerde doğal çekim yani dış çekim yapıyoruz. Genellikle Çiftlerin de ilk tanıştıkları yerlere gidiliyor. İsteğe göre mekanlar değişebiliyor” diye konuştu.

Kaynak:nigdeanadoluhaber

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Dünya fotoğrafçılarının arasına bir Türk girdi Fotoğraf sanatçısı Murat Esibatır,dünya çapında seçkin fotoğrafçıların yer aldığı Fujifilm X-Photographersa kabul edildi.Fujifilm GFX 50S Orta Format fotoğraf makinesi kullanan fotoğrafçılar arasında Türkiyeden seçilen ilk isim olan Esibatırın 22 adet fotoğrafı sitede sergilenmeye başladı
Richard Avedonun çektiği fotoğraflar Versace reklam kampanyasını yeniden canlandırdı

Stilist Yann Weber ortaklığı ile Giampaolo Sgura, fotoğrafçı Richard Avedon’un çektiği ve Stephanie Seymour - Marcus Schenkenberg modelliğinde gerçekleştirilen 1993 Versace reklam kampanyasını yeniden canlandırdı.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)