Fratelli la Bufala İstanbul, yılbaşı gecesi seçkin konuklarını özel menüsü ile karşılıyor

Fratelli la Bufala İstanbul, yılbaşı gecesi seçkin konuklarını benzerinin ancak Napoli’de tadılabileceği, sadece “yılbaşı gecesine özel” Akdeniz seçkilerinden oluşan mönüsü ile ağırlıyor.

İş, sanat ve cemiyet hayatının buluşma noktası haline gelen Fratelli la Bufala, İtalya’nın üç büyük gastronomi bölgesinden biri olan Napoli mutfağından yılbaşı için özel seçilmiş zengin spesiyallerini nezih ortamında kusursuz servisi ile sunuyor.
Levent’te yer alan mekanın geçen yıl hizmete giren “POMPEI BAR”ı farklı tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Pompei’nin ilginç hikayesinin anlatıldığı barın özgün ambiansı eşliğinde, bar mönüsünde seçkin içkileri ve tadımlıklarıyla Fratelli la Bufala-Pompei Bar yılbaşı gecesine keyif katıyor. Lezzetli ve keyifli bir yılbaşı gecesi yaşatmak için Fratelli la Bufala konuklarını bekliyor.


FRATELLI LA BUFALA İSTANBUL
Tel: 0212 325 54 11
Adres: Levent Loft Binası – Büyükdere Cad. No:201 Levent
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Yazın Serinleten Craft Tatlar The Populist'te

Şehrin eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren The Populist, iyi yemek ve iyi müzik mottosu ile misafirlerini yeni lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor. Yaz aylarına özel olarak hazırlanan ve sadece The Populist bomontiada ve Bebek’te tadabileceğiniz yeni craft lezzet; vişne aroması ve kolay içimi ile dikkat çekiyor.

8 Ülke Bir Hikaye Ajjna

Kuruluş felsefesi ile bir restauranttan daha fazlasını sunan Ajjna, lezzet avcılarına farklı ülkelerin gastronomisinden esintiler sunuyor. Sektörün hem genç hem de deneyimli ismi Mustafa Yaşaroğlu’nun 8 ülkeye yaptığı ziyaretler, aldığı mutfak sanatları eğitimleri ve alanında uzman kişilerle uzun süren çalışmalar sonucunda ortaya çıkan yeni konsept, misafirlerine farklı bir deneyim sunuyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ