Fratelli la Bufala İstanbul, yılbaşı gecesi seçkin konuklarını özel menüsü ile karşılıyor

Fratelli la Bufala İstanbul, yılbaşı gecesi seçkin konuklarını benzerinin ancak Napoli’de tadılabileceği, sadece “yılbaşı gecesine özel” Akdeniz seçkilerinden oluşan mönüsü ile ağırlıyor.

İş, sanat ve cemiyet hayatının buluşma noktası haline gelen Fratelli la Bufala, İtalya’nın üç büyük gastronomi bölgesinden biri olan Napoli mutfağından yılbaşı için özel seçilmiş zengin spesiyallerini nezih ortamında kusursuz servisi ile sunuyor.
Levent’te yer alan mekanın geçen yıl hizmete giren “POMPEI BAR”ı farklı tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Pompei’nin ilginç hikayesinin anlatıldığı barın özgün ambiansı eşliğinde, bar mönüsünde seçkin içkileri ve tadımlıklarıyla Fratelli la Bufala-Pompei Bar yılbaşı gecesine keyif katıyor. Lezzetli ve keyifli bir yılbaşı gecesi yaşatmak için Fratelli la Bufala konuklarını bekliyor.


FRATELLI LA BUFALA İSTANBUL
Tel: 0212 325 54 11
Adres: Levent Loft Binası – Büyükdere Cad. No:201 Levent
 

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Güneşi Her Pazar Izaka'da Batırıyoruz

Eşsiz Boğaz manzarası, eşsiz lezzetler, fonda canlı Türk sanat müziği ve muhteşem bir günbatımı... Pazar günlerini, sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız Izaka’da ‘Dem muhabbetleri’ne davetlisiniz.

La Petite Maison Patisserie Menüsü ile Akşamüstü Çay Saatleri Lezzet Şölenine Dönüşüyor

Güney Fransa ve Akdeniz mutfağından lezzetleri yaratıcı yorumlarla sunan La Petite Maison, misafirlerini özgün patisserie menüsü ile akşamüstü molasına davet ediyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ