French Connectiondan yaz aylarına neşeli ve renkli bir hava

 

Yaz aylarına uygun silikon kayışlı French Connection saatler, tasarımları itibariyle bileklere neşeli ve renkli bir hava katıyor. Darbelere karşı dayanıklılığı ve su geçirmezlik özellikleri ile oldukça fonksiyonel olan French Connection’lar uzaktan göze çarpan orijinal tasarımları ile dikkat çekiyor. 

 
Güncel moda stilini yansıtan tarzıyla büyük ve renkli kadranlı saatten hoşlananlar için mükemmel bir seçim olan French Connection’lar; siyah, mavi ve turuncu renklerinde tasarlanıyor.
 
French Connection saatlere So Chic mağazalarının yanı sıra Sezgin Saat güvencesiyle Türkiye’nin farklı bölgelerindeki yüzlerce seçkin satış noktasından ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Saatte Zarafet

Longines, köklü geçmişinden aldığı güçle kendisine itibar kazandıran bazı tarihî saatleri tekrar ele almayı seçti. İsviçreli saat üreticisinin Heritage serisindeki ikonik saat Longines Legend Diver Watch'ta 1960'ların dalış saatleri yeniden doğdu. Çağın stil üsluplarını ve tasarım

2018 Yılının En İyi 4 Akıllı Saati

Zaman, insanlık tarihinin başından beri bizler için önemlidir. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte bireyler zaman gösterme özelliğinin yanında satlerden, akıllı olmasını da beklediler. Bu noktada da karşımıza, teknolojinin giyimle birleşmesi özelliği olarak, akıllı saatler çıktı.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ