GECE VE GÜNDÜZ FARKI : SULTANİT TAŞLAR RENKLİ KİŞİLİKLERİYLE SAHNEDE !

 

Sultanit

 

 

Yaşamı anlamlı kılan tüm anları mücevherlerin büyülü dünyasıyla yorumlayan MO; yeni kolekisyonu Sultanit’le gece ve gündüze saygı duruşunda bulunuyor. En iyi kesim ustalarının hünerlerini incelikle sergilediği Sultanit taşı, gece ve gündüz sırasında ışığa göre renk değiştiriyor.

 

Parlaklığından hiç bir şey kaybetmeden doğanın tüm renklerini yüksek ışıltıyla sunan taş, MO’nun modern tasarım bakış açısıyla yorumlanmış. Sultanit taşın etrafını tamamen çerçeveleyen kusursuz yuvarlak şerit kendiyle aynı renkte olan gümüş zincirle birleştiriliyor. Mücevherin tam kalbinde adeta Sultanit yer alırken, sonsuz yaşam döngüsünde kalbin enerjisini bu renkli taş temsil ediyor. Sultanit, yapı karakteristiğiyle Türk – İtalyan mücevher tasarım anlayışının incelikli örneklerinden olma özelliğini kazanıyor. Türkiye-İtalya hattında kendi tasarım dillerini oluşturan Hazal & Elif Reşitoğlu, gelecek dönemde de modern çizgileri, klasikleşen taşlarla birleştirmeye göz kırpıyor.

 

Sultanit taşı hem kolye hem de küpe olarak set şeklinde kullanılabilirken, tekli olarak da kullanılabiliyor. Renk tutkunu, değişimi seven ve inovatif mücevherlere ilgi duyan kadınlar için tasarlanan bu özel kolye ve küpe hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Oleg Cassini Aksesuar Koleksiyonuyla Işık Saçmaya Devam Ediyor

Özel davetlerde elbiseler kadar artık aksesuarlar da konuşuluyor! Stiliyle iz bırakmak isteyen kadınların yeni trend rotasında saçı kavrayan aksesuarlar, yüz hatlarını ortaya çıkaran maksimal küpeler var. 

Efsanevi İtalyan Markası Borsalino En Özel Şapkaları ile Beymen'lerde

1857 yılından bu yana şapka koleksiyonları ile tanınan İtalyan markası Borsalino, ünlü yönetmen Fellini'nin unutulmaz La Dolce Vita filminden ilham alan, 2018 Yaz koleksiyonu ile İtalyan yaşam tarzının estetik kodlarını sezona taşıyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ