Gecelerde şık görünmek istiyorsanız önelerimize kulak verin

08.08.2010
Yaz
akşamlarında düzenlenen kokteyl davetleri ya da havuzbaşı partileri gibi farklı konseptli yaz programlarına hazır mısınız? Hazırlıksız yakalanmamak ve o gece şık görünmek istiyorsanız önerilerimize mutlaka kulak verin.

Günlük hayatta giyebileceğimiz birçok kıyafet ve aksesuar alternatifi dolabımızda olsa da ne zaman gece dışarı çıkmak istesek ya da şık bir davet için hazırlanmamız gerekse hemen stres olur, gardırobun önünde saatler geçiririz. Malum yaz aylarında yoğunluk kazanan gece gezmeleri ne giyeceğim? sorusunu sıkça akıllara getiriyor. Kokteyl davetleri ya da havuzbaşı partileri gibi farklı konseptli gece programlarına he-ran dahil olabilirsiniz. Hazırlıksız yakalanmak istemiyor ve o gece şık görünmek istiyorsanız önelerimize kulak verin.

KOKTELY DAVETLERİ
¦ Kokteyl ve yemek davetleri yaz akşamlarının en keyifli organizasyonlarından. Sofistike şıklık bu geceler için anahtar kelime.
¦ Ne çok abartılı ne de çok sade bir kıyafetle ve gözalıcı aksesuvarlarla kokteyl ve yemek davetlerinde boy gösterebilirsiniz.
¦ Çok iddialı giyinmeyin.
¦ Kıyafet ve aksesuvarlardaki bütünlük femini-nen ayrıntılarla zenginleştirilebilir.
¦ Zarif aksesuvarlar tercih edin.
¦ Küçük siyah elbiseler, tek omuz elbiseler ya da kokteyl tarzı elbiseler şık stilettolarla tamamlanabilir.

İŞ ÇIKIŞI RANDEVU
¦ Feminen kesimler, fırfır ve dantel gibi romantik detaylar, ince kumaşlarla partnerinizin başını döndürebilirsiniz.
¦ Dikkatin tamamen siz de olmasını istiyorsanız abartılı aksesuvarlardan kaçının.
¦ Klasik kalem etekle ipek gömleğinizi kombinleyip sofistike görünebileceğiniz gibi, sezonun bol kesim pantolonlarını stilettolarla tamamlayarak cool ve rahat olabilirsiniz.

HAVUZ BAŞI PARTİLERİ
¦ Yaz ayl arının vazgeçilmezi havuz parti leri için rahat, aynı zamanda şık kıyafetler tercih edebilirsiniz. Uzun şifon elbiseler, asimetrik kesim mini elbise l er ya da mini desenli eteklerle cool görünebilirsiniz.
¦ Sezonun trendi yüksek bel şortl arı şık bluzlarla tamamlayıp stilettolarla nefesleri kesebilirsiniz.
Platform sandaletler havuzbaşında rahat etmenizi sağ layabi l ir.
¦ Yaza uygun abartısız aksesuvarlar ve rahat kıyafetlerinizle havuzbaşı partilerine katılabilirsiniz.

GECE KAÇAMAKLARI
¦ Gece kaçamakları yaz gecelerinin vazgeçilmezi. Sezonun trendi elbiseleri ve renkli aksesuvarları gecenizi daha eğlenceli kılabilir.
¦ Şort tulumlar, daracık etekler, şifon elbiseler ve fütüristik kalıplar eğlenmeye gittiğiniz ortamlarda iddialı görünmenizi sağlayabilir.
¦ Aksesuvar konusunda özgür davranabilirsiniz ancak dans pistinde özgürce dans etmek istiyorsanız mutlaka az topuklu rahat ayakkabılar tercih edin ve fazla dekolteli kıyafetlerden uzak durun.
¦ Unutmayın rahatlık her zaman ön planda olmalı.

ESRA ÇORUH/HABERTÜRK

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Yeni sezon trend rehberi Özellikle retro esintiler; 90'ların Rave müzik akımından referanslarla döneme has görünümler kuvvetlenirken, piercing ve metalik detaylar daha minimal bir şekilde yorumlanıyor. 80'ler temasıysa köşeli omuzlar ya da rahat parçalarla, Milano podyumlarında daha resort bir görünümde.
Soğuk günlere Sıcacık LC Waikiki’ler ile Merhaba

Türkiye’nin lider hazır giyim markası ve ulaşılabilir modanın vazgeçilmez adresi LC Waikiki’nin yeni kış koleksiyonu soğuklara meydan okuyan rengârenk ve sıcacık bir gardırop öneriyor. Şallar, Mantolar, paltolar, kepler ve kemerler hem kadın hem de erkeklerin kış gardırobunun...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ