Genç görünmek isteyenler için “Quantum Pulse Vibe Machine” artık Türkiye’de!

 

Yıllara meydan okumak, zinde kalmak ve her daim genç görünmek isteyenler için  “Quantum Pulse Vibe Machine” artık Türkiye’de!

Yıllar ilerlerken gençlik hormonlarımız azalır ve yaşlanmaya başlarız. Ancak yaşlanma sürecini tersine çevirebilmek için artık farklı yollar aramanıza gerek yok. Amerika’da bir mucize olarak nitelendirilen ve Türkiye’den Nasuh Mahruki, Nevşah Fidan, dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarından Lance Armstrong, Sally Field, Denzel Washington ve Ivana Trump gibi ünlülerin de tercihi olan Quantum Pulse Vibe Machine Nun Body&Soul Works’de sizleri bekliyor.


Her yaştan kişinin kullanabildiği ve ihtiyacına göre seans ile sürenin değiştiği cihaz, 30 saniye ile 10 dakika arasında değişen sürelerle kullanılıyor. Danışman yardımıyla almanız gereken seans takviminin belirlendiği cihazın hiçbir yan etkisi olmaması ve herkes tarafından kullanılabilmesi onu benzerlerinden ayıran en büyük özelliği! Quantum Pulse Vibe Machine, vücuttan toksin atımını hızlandırır, duygusal ve fiziksel enerjiyi dengeler, zihinsel odaklanmayı sağlar, fiziksel performansı artırır ve yaşlanmayı önler! Kısaca yaşamınızı iyileştirmenizde en büyük yardımcınız olur. Üstelik kullanımı kolay, hızlı, etkili ve ekonomik!

Yaşamını daha da güzelleştirmenin yollarını arayanlar “Nun Body&Soul Works” de ruh ve beden güzelliklerini keşfetmenin keyfini çıkarabilirler.

Neden Quantum Pulse makinesine ihtiyacım var?                 Evet            Hayır


•    Cep telefonu kullanıyor musunuz?   
•    Saç kurutma makinesi kullanıyor musunuz?
•    Günde en az 1 saat trafikte bulunuyor musunuz?
•    Uykusuzluk probleminiz mi var?
•    Bilgisayar kullanıyor musunuz?
•    Stresli misiniz?
•    Konsantrasyon güçlüğü çekiyor musunuz?
•    Sigara kullanıyor musunuz?
•    Yorgun mu uyanıyorsunuz?
•    Gün içinde “Pilim int(11)ti!” diye sitem ediyor musunuz?
Şayet, bu sorulardan en az 3 tanesine verdiğiniz yanıt “EVET” ise, sizleri Quantum Pulse makinesini denemek için Nun Bebek’e bekliyoruz.Holos Üniversitesi’nde Dr.Ginger Bowler ve Dr.Norman Shealy tarafından Aralık 2005 de 14 katılımcı ile gerçekleştirilen klinik çalışmaları sonucu Quantum Pulse Vibe Machine’in yaşlanma belirtilerini azalttığı kanıtlanmıştır. 14 katılımcı makineyi kullanmadan önce 286 semptom bildirmişken, kullanımdan sonra yalnızca 134 semptom bildirmiştir. Penn State Üniversitesi Patoloji Bölümü Başkanı, çalışmadan önceki ve sonraki kan testi sonuçlarını aşağıdaki şekilde açıklamıştır:
•    14 gönüllünün 9’unda toksinler (serbest radikaller) azalmıştır.
•    14 gönüllünün 10’unda DHEA (büyüme hormonu) artmıştır.
•    14 gönüllünün 8’inde Kalsitonin (vücuttaki kalsiyumun doğru dengede tutulmasını sağlayan hormon) artmıştır.

www.ensonmoda.com

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Nuxe Sun ile Güneş Dostunuz Olsun

İçeriğindeki su ve güneş çiçekleriyle ideal koruma ve göz kamaştıran bronzluk ışıltısı sağlayan NUXE Sun serisi, bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş, foto-yaşlanma karşıtı etkisiyle benzersiz bir kullanım keyfi sunuyor.

Alterra Doğal ve Organik Cilt Bakım ürünleri ile Doğanın gerçek gücünü cildinizde hissedin

Avrupalı kadınların elinden düşürmediği, kadın forumlarda kısa zamanda cilde kazandırdığı etkilerle konuşulan Alterra Organik Cilt Bakımı ve Kozmetik ürünleri, bir süredir Rossmann Mağazaları’nda tüketiciye ulaşıyor

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)