genç modacı Gökhan Talay,kişiye özel ayakkabı tasarlıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım Bölümü mezunu Gökhan Talay, Alsancak’ta kendi adını taşıyan mağazasında İzmirli kadınlara iddialı ayakkabı modelleri sunuyor.

Kadınların gardroblarının en önemli objesi olan “haute couture” ayakkabıları kişiye özel olarak hazırladığını söyleyen genç modacı Gökhan Talay, “Hem konfor, hem şıklık” sloganıyla ayakkabı dünyasının trendlerini belirliyor. Alsancak’taki kendi adını taşıyan mağazasının vitrinlerini birbirinden iddialı modelleri sunmaya devam ettiğini belirten Gökhan Talay, “Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarım bölümünden mezun olduktan sonra kadın ayakkabısında edindiğim tecrübeyi İzmirli kadınlarla paylaşıyorum. Model uygulamalarda sınır tanımıyorum. Sinema ve televizyon dünyasının ünlü isimleri Ekin Türkmen, Maide Kurttepeli, Özge Ulusoy, Selda Acar, Ece Toprak’a, modacı Ertan Kayıtken’in defile koleksiyonlarına, birçok ünlü isme özel modeller hazırlıyorum” dedi.

Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Ünlü moda tasarımcıları İnegölde buluşuyor 26-27-28 Nisan tarihlerinde moda dünyasının ünlü isimlerini İnegöl’de ağırlayacak olan İpekyolu FashionWeek'e katılacak olan moda tasarımcıları ilk kez bir araya geldi.Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Sarah Butler de final defilesinde podyuma çıkacak.
Fashion Week Istanbul heyecanı yarın başlıyor 11. sezonu düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul yarın başlıyor. Moda haftası, 30 Mart’a kadar devam edecek. Her sezon bir tasarımcıyı uluslararası değişim programına katan ‘Mercedes-Benz International Designer Exchange Program’, Fashion Week’te 2. kez düzenlenecek.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ