Golf Le Fleur'da L'i mi aldı? Converse One Star İlkbahar 2018 Koleksiyonu İyi Bir İkinci Seçimdir

Spring için, Converse One Star, bu sene Ocak ayında piyasaya sürülen Golf Le Fleur koleksiyonunu anlatan pastel renklerin bir araya gelmesiyle karşımıza çıkıyor.
Standout çiftleri, iki renkli (Hafif Orkide ve Kurutulmuş Bambu) ve Dört Yıldızlı Süet Üstü Süet (Birincil Prim Süet) (Tek Limonlu, Taze Camgöbeği, Kırmızı ve Siyah) Bir Yıldız Pamuk Şeker Düşük Üstünü içerir.

Daha az gösterişli bir şey arıyorsanız, Üç Yıldız Yolunda (Yıldız, Kurt Gri ve Siyah) Bir Yıldız İnce Çizgili Deri Düşük Top hile yapabilir. Ayakkabıları deriyle kaplıyor ve ilginç şeyler tutmak için tüylü bir süet yıldızı. Bu yineleme, orta taban boyunca Converse markalaşmasını tekrarladı.

 

Converse-Rated-One-Star-1

 

Sezon için, Converse One Star Collective'i oluşturmak için dört Singapurlu kişilik seçildi. Markaya göre, grup, kullanıcıları, tahılları tahıllara karşı gitmeye ve esas olarak kendileri olmaya teşvik eden Converse Rated One Star kampanyasının özünü yakalıyor.

Spor ayakkabılar şimdi seçkin perakendecilerde ve Converse Satış Noktaları'nda 119,90 $ ila 129,90 $ arasında değişen fiyatlarla mevcuttur. Koleksiyonun tamamını online olarak da inceleyebilirsiniz .

CONVERSE Satış Noktaları ve Mağazalarını inceleyebilirsiniz.

Hangi çiftle birliktesin? Aşağıdaki yorumlarda favorinizi bize bildirin.

Tüm resimler: Converse Singapore

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MEKANLARA SADE VE ELEGAN BİR DOKUNUŞ: Seramiksan’dan Endüstriyel Beton Görünümüne Yepyeni Bir Yorum

Koleksiyonunu en yeni tasarım trendlerine göre zenginleştiren Seramiksan, betonun dayanıklı yapısını yaşam alanları ile buluşturduğu yeni serileri Neostone, Petra ve Cement ile endüstriyel beton görünümüne yepyeni bir boyut getiriyor.

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)