Golf Le Fleur'da L'i mi aldı? Converse One Star İlkbahar 2018 Koleksiyonu İyi Bir İkinci Seçimdir

Spring için, Converse One Star, bu sene Ocak ayında piyasaya sürülen Golf Le Fleur koleksiyonunu anlatan pastel renklerin bir araya gelmesiyle karşımıza çıkıyor.
Standout çiftleri, iki renkli (Hafif Orkide ve Kurutulmuş Bambu) ve Dört Yıldızlı Süet Üstü Süet (Birincil Prim Süet) (Tek Limonlu, Taze Camgöbeği, Kırmızı ve Siyah) Bir Yıldız Pamuk Şeker Düşük Üstünü içerir.

Daha az gösterişli bir şey arıyorsanız, Üç Yıldız Yolunda (Yıldız, Kurt Gri ve Siyah) Bir Yıldız İnce Çizgili Deri Düşük Top hile yapabilir. Ayakkabıları deriyle kaplıyor ve ilginç şeyler tutmak için tüylü bir süet yıldızı. Bu yineleme, orta taban boyunca Converse markalaşmasını tekrarladı.

 

Converse-Rated-One-Star-1

 

Sezon için, Converse One Star Collective'i oluşturmak için dört Singapurlu kişilik seçildi. Markaya göre, grup, kullanıcıları, tahılları tahıllara karşı gitmeye ve esas olarak kendileri olmaya teşvik eden Converse Rated One Star kampanyasının özünü yakalıyor.

Spor ayakkabılar şimdi seçkin perakendecilerde ve Converse Satış Noktaları'nda 119,90 $ ila 129,90 $ arasında değişen fiyatlarla mevcuttur. Koleksiyonun tamamını online olarak da inceleyebilirsiniz .

CONVERSE Satış Noktaları ve Mağazalarını inceleyebilirsiniz.

Hangi çiftle birliktesin? Aşağıdaki yorumlarda favorinizi bize bildirin.

Tüm resimler: Converse Singapore

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

Hotiç yurtdışında mağaza atağında

Ayakkabı perakendecisi Hotiç, yurtdışında da büyümeye devam ediyor.Son olarak Moğolistan’da ikinci mağazalarını açan Hotiç, 2018 yılı içerisinde rotasını Körfez Bölgesi olarak belirledi. Bu yıl 2 mağaza ile Kuveyt üzerinden bölgeye giriş yapacak olan Hotiç, 3 yılda bölgede 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ