GoMango da Sihirli Karides

Uzakdoğu mutfağından lezzetler sunan Go Mongo, Sihirli Karides’iyle size masalsı bir dünyanın kapılarını açıyor. Go Mongo’nun başlangıçlar menüsünde yer alan Sihirli Karides’in tarifi ise şöyle: Tel kadayıfa sarılan jumbo karides, yanına yakitoru sosunu da alarak benzersiz bir lezzet ortaya çıkarıyor.

Sihire inanır mısınız? Cevabınız ‘Evet’ ise Go Mongo’nun Sihirli Karides’ine bayılacaksınız. Eğer sihire inanmayanlardansanız Sihirli Karides’i tattıktan sonra inanacaksınız!

Go Mongo’da bahçe keyfi başkadır!
Go Mongo restoranları, keyifli bahçeleriyle de yazın açık havada lezzet yolculuğu yapmak isteyenlerin tercihi oluyor. Kentin içerisinde olup da yeşillikler içinde bir lezzet kaçamağı yapmak istiyorsanız, siz de bir Go Mongo restoranının bahçesini tercih edebilirsiniz.   Go Mongo Suadiye, Go Mongo İstinyePark ve Go Mongo Meydan AVM restoranları, benzersiz bahçeleriyle misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Şarapla en iyi peynir gider Şarapla en iyi peynir gider
Makarna sağlıklı bir beslenmede temel yiyecek maddelerinden biri Makarna sağlıklı bir beslenmede temel yiyecek maddelerinden biri

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ