Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Dünyamızdaki var oluşu 35 milyon yıl öncesine kadar gül, binlerce yıldır aşkın ve güzelliğin simgesi. Thalia Natural Beauty'nin gece yarısı Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yeni bir anlam buluyor.

Aşkın simgesi gül, geçmişten bugüne her zaman en bilinen ve en sevilen çiçeklerden biri olmuştur. Fosil kaynağılara göre dünyadaki istihdam 35 milyon yıl hazırlıksız yuva gül; sayısız çeşidi ve rengi, mis gibi kokusuyla sevgiyi anlatmanın en güzel aracıdır. Bu romantik anlamının yanı sıra gül, antik çağlardan bu yana güzelliğe ulaşmanın en çok tercih ettiği yoludur. Bunun sebebi, gülün sadece harika bir görünüme ve kokuya sahip olması değildir.

Antioksidan ve antibakteriyel gül; taneyla, özüyle, yağyla ve suyuyla cildi gençleştirip canlandırır, kırışıklıkların giderilmesini sağlar, cildi nemlendirir, temizler, sıkılaştırıp esnekleştirir. Kan dolaşımını hızlandırmakdığı için selülitlere karşı da iyileştirici etki vardır.

Gül özlerinin arındırıcı bakımıyla Thalia Natural Beauty Midnight Rose Serisi ile kavuşun!

Thalia Natural Beauty'nin yüz bakımı köpüğü, yüz temizleme suyu ve tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yepyeni bir anlama kavuşuyor. Gül özlerini odaklanmak alan Geceyarısı Rose Serisi tertemiz, pürüzsüz, canlı ve çok daha genç bir cilt vaat ediyor.

Thalia Doğal Güzellik Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Köpüğü: Ürün, içeriğindeki zengin gül suyu ve sabun içermeyen özel formülü içeri yüzünüzü nazikçe temizler. Yoğun ve kremsi köpük dokusu ve gülün yumuşak notaları içeren cildinizde temiz, taze ve arınmış.

Thalia Naturel Güzellik Geceyarısı Gül Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Temizleme Suyu & Tonik: Ürün tek bir adımda yüzünüzü, gözlerinizi ve dudaklarınızı temizler, makyajdan arındırır ve yumuşatır. Ferahlatıcı dokusu cildi canlandırır. Arınan ve beslenen cildiniz püskülleşir ve duru bir görünüme kavuşur. Özel gül kokusuyla benzersiz bir deneyim sağlar.

Thalia Doğal Güzellik Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Yüz Kremi: Ürün, gül suyu ile zenginleştirilmiş özel formülüyle cildinizin hem yağ kontrolünü hem de mutlaka içeren doğal nemi sağlar. Cilt yorgunluğunu gidermeye, yaşam etkenlere karşı cilt bariyerinizin destek paketine yardımcı olur. İnce dokusu sayesinde onun bırakmayacağı emilir, cildin parlaması ve duru bir görünüm kazanınca destek olur.

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Vücut Losyonu: Ürün, içeriğindeki gül suyu sayesinde cildinizin ph değerini korumaya ve canlandırmaya yardımcı olur. Hoş kokusu ve ipeksi dokusuyla cildinizi tüm gün boyunca neme doymuş ve ferah hissedersiniz.

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici El Kremi: Ürün, gül suyu ve E vitamini içeren özel formülüyle kuru ve yıpranmış elleri yağlı his bırakmadan besler, onarır ve yaşlanmaya karşı korumaya yardımcı olur. Ellerinize kadifemsi yumuşaklık kazandırır ve tırnaklarınız güçlenmesini destekler.

Thalia Natural Beauty Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Doğal Sabun: Ürün, cilt yüzeyindeki kirin ve fazla yağın ortadan kaldırılmasına, tıkalı gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur. Cildin daha temiz, rahat, pürüzsüz ve sağlıklı görünüm kazanmasını destekler.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Jeunesse Global’den Kusursuz Tenler Serisi NV

Dünya çapında tanınmış makyaj sanatçıları tarafından Jeunesse Global’e özel tasarlanan NV Serisi, cildinizin saniyeler içinde kusursuz ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.

Foreo'dan Tatilde Sağlıklı Bir Cilt İçin 5 Öneri

Yıl boyu hayalini kurduğunuz ve senenin yorgunluğunu atmak için belki de aylardır planladığınız tatil dönemi geldi çattı, hatta pek çoğumuz için çoktan başladı. Peki masmavi deniz ve upuzun kumsallarda keyif yaparken cildinizi olası hasarlardan nasıl koruyacağınızı biliyor musunuz?

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)