Gwyneth Paltrow'un yeni işi!

Yavaş yavaş oyunculuğun yanında beslenme uzmanı sıfatını da üzerine alan Gwyneth Paltrow yeni bir işe daha el atıyor: Başarılı oyuncu Juice Beauty markasıyla güçlerini birleştirerek vegan ve organik makyaj malzemeleri üretmeye hazırlanıyor. Kısa süre önce beslenme ve fitness üzerine bir kitap çıkaran ve aynı konuları ele alan GOOP adlı websitesini başlatan Paltrow, kendi hayatında da çıkaracağı makyaj ürünleri gibi vegan ve hayatının her alanını daha da organikleştirmenin yollarını arıyor.

Juice Beautynin websitesinde satışa sunulacak koleksiyonda ünlü oyuncunun 48 ürünü olacak ve ürünlerde toplam 78 renk seçeneği bulunacak. Yani Paltrow herkesi düşünmüş! Phyto-Pigments adı verilen koleksiyondaki ürünlerin fiyatları da cep yakmayacak. Bakalım Gwynethin ürettiği makyaj malzemelerinin renkleri, kullanımları nasıl olacak? Merakla bekliyoruz...

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Diktiği Amazon kadın savaşçısı kıyafetleri ilgi görüyor SAMSUN'da ziraat yüksek mühendisi Asuman Kanca (41), evinin bir odasında kurduğu atölyesinde Terme İlçesi Gölyazı bölgesinde yaşadıkları rivayet edilen Amazon kadın savaşçılar ile ilgili kostümler tasarlamaya başladı. Kanca'nın hazırladığı günlük kıyafetler, kısa sürede ilgi gördü.
Dünya Kadınlar Günü’ne özel 'Moda ve Kadın' yarışması düzenlendi İstanbul Gelişim Üniversitesi’nin Güzel Sanat Fakültesi’nin üniversiteye dinamizm kattığını belirten Rektör Burhan Aykaç, “Öğrencilerimiz çok yetenekli ve yaratıcı. Yaptıkları projelerle, açtıkları sergilerle güzel işlere imza atıyorlar. Bizler her zaman öğrencilerimizin yanındayız .

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ