Haftanın modası

 

Desa’nın 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda pastel renklerde büyük çantalar var.

İçtiğiniz ikinci kadeh hediye
Doluca’nın üçüncüsünü düzenlediği Kadeh Kadeh DLC etkinliği 2 Mayıs’a kadar devam ediyor. Etkinlik kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara’daki popüler mekanlarda bir kadeh DLC şarap içenlere ikincisi hediye ediliyor.

Her yerde jean var
Gap’in 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda erkekler için jean gömlekler, kadınlar içinse jean elbise ve salopetler var. Fotoğraftaki gömleğin fiyatı 109,95 TL.

Starcity açıldı
Yenibosna’da açılan Starcity Outlet Center’da Diesel’den Koton’a, Beymen’den Home Store’a 153 adet farklı mağaza var. Yakında  sekiz adet sinema salonunun hizmete gireceği merkezde 5M Migros da bulunuyor.

Karadeniz mutfağı
Kırkpınar Lokantası’nın “Bölge bölge Türkiye mutfakları” konsepti kapsamında 15 Mayıs’a kadar Karadeniz mutfağının özgün yemeklerini tadabilirsiniz.

Şarap ve geleneksel mutfak
Beyoğlu’nun en yeni mekanlarından Dai Pera’ın özelliği kuzu tandır, iç pilav ve yaprak sarması gibi geneleksel yemeklerin şarapla servis edilmesi.

Kaynak: Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir'de 1-3 Kasım'da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği'nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ