Haftanın modası

 

Desa’nın 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda pastel renklerde büyük çantalar var.

İçtiğiniz ikinci kadeh hediye
Doluca’nın üçüncüsünü düzenlediği Kadeh Kadeh DLC etkinliği 2 Mayıs’a kadar devam ediyor. Etkinlik kapsamında İstanbul, İzmir ve Ankara’daki popüler mekanlarda bir kadeh DLC şarap içenlere ikincisi hediye ediliyor.

Her yerde jean var
Gap’in 2010 ilkbahar-yaz koleksiyonunda erkekler için jean gömlekler, kadınlar içinse jean elbise ve salopetler var. Fotoğraftaki gömleğin fiyatı 109,95 TL.

Starcity açıldı
Yenibosna’da açılan Starcity Outlet Center’da Diesel’den Koton’a, Beymen’den Home Store’a 153 adet farklı mağaza var. Yakında  sekiz adet sinema salonunun hizmete gireceği merkezde 5M Migros da bulunuyor.

Karadeniz mutfağı
Kırkpınar Lokantası’nın “Bölge bölge Türkiye mutfakları” konsepti kapsamında 15 Mayıs’a kadar Karadeniz mutfağının özgün yemeklerini tadabilirsiniz.

Şarap ve geleneksel mutfak
Beyoğlu’nun en yeni mekanlarından Dai Pera’ın özelliği kuzu tandır, iç pilav ve yaprak sarması gibi geneleksel yemeklerin şarapla servis edilmesi.

Kaynak: Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Tişörtlerde çizgi karekter modası

Tişörtlerde çizgi karekter modası...Leman dergisinin en tanınmış karakterlerinden, Mehmet Çağçağ’ın imzasını taşıyan Timsah ve Daral bu yaz Tiffany’nin hem tişörtlerinde hem de terliklerinde olacak. Penguen çizeri Erdil Yaşaroğlu da Mavi Jeans için tişört tasarladı

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın

Mezuniyet gecesi kiyafetlerinde pişti olmayın..Bir okul yılı daha sona ererken bu yıl mezun olacakların aklında da “Ne giyeceğim?” sorusu çoktan belirdi. Bu hayatta gerçekten doya doya kutlanması gereken bir şey varsa o da mezun oluyor olmaktır.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Adana Web TasarımAvcılar Web TasarımBalıkesir Web TasarımAdana PatentAfyon PatentAtaşehir PatentArnavutköy Web TasarımAvcılar Patent
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti