Hamiyet Akpınar Kendimi beğenmediğim için makyaja başladım

makyaj

Başarılı makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar, mesleğinde ilerleme serüvenini ve güzellik, bakım tüyolarını MAG’a anlattı.

“Bitmeyen bir makyaj aşkım var”

“Yolum birçok ünlü isimle kesişiyor”

“Makyaj bir aksesuar kadar gerekli ve tamamlayıcıdır”

“Cilt sağlığı çok önemli. Tuval ne kadar iyi olursa üzerine yapılan resim o kadar güzel olur”

makyaj-2

Ergenlik yıllarında kendisini beğenmeyip, daha iyi nasıl görünebilirim diyerek arayışa giren ve makyaj ile tanışan başarılı makyaj sanatçısı Hamiyet Akpınar, “Gündelik yaşamda, kişi kendini güzel buluyorsa böyle bir zorunluluk tabii ki yok; insan kendini iyi hissetmek, renklenmek veya kusur olarak gördüğü şeyleri kamufle etmek için makyaj yapar.Fakat bir davete veya düğüne giderken, kişi ne kadar güzel olursa olsun, makyaj bir aksesuar kadar gerekli ve tamamlayıcıdır diye düşünüyorum” dedi. Sık yapılan makyaj hatalarına da değinen Akpınar,gelin makyajında da nelere dikkat edilmesi gerektiğini MAG okurları için anlattı.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Karadenizli Şarkıcı Resul Dindar'ın Anne ve Babası Trafik Kazası Geçirdi

Karadenizli ünlü sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi. Üzücü haberi alan Dindar, apar topar memleketine gitti.Karadeniz ezgilerini son yıllarda en güzel şekilde seslendiren Karadenizli sevilen sanatçı Resul Dindar'ın anne ve babası trafik kazası geçirdi.

Hakan Peker, TRT canlı yayında stüdyoyu terk etti

Hakan Peker'den seyircileri şoke eden hareket.TRT Müzik kanalında "Engelsiz sahne" isimli programa katılan ünlü şarkıcı Hakan Peker, canlı yayında şarkı söylediği sırada rejinin kendisini ekrana getirmediğini eleştirerek sahneyi terk etti. Hakan Peker, program sonrasında açıklama yaptı.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ