Handenin Pabuçları

 Ünlü oyuncu Hande Ataizi  ayakkabı ve çanta tasarımına  soyundu. Düzgün fiziği ve zarif  stiliyle dikkat çeken oyuncu  tasarımlarını kendi ismini verdiği  "Hande Ataizi Design"  markasıyla  satışa sunuyor.

 

 

Tasarımlarının ilk çekimlerini Nihat Odabaşı yaparken, ilk satışlar da ünlü bir alışveriş sitesinde gerçekleşiyor. Koleksiyonu oluştururken kendi tarzından, sokaklardan, bloglardan ve filmlerden ilham aldığını belirten Hande Ataizi, ayakkabı koleksiyonu oluşturma fikrinin nasıl ortaya çıktığını; “Yolda insanlar durdurup  ayakkabılarımı nerden aldığımı soruyorlardı. Gerek basında gerekse çıktığım televizyon programlarında stilimle ilgili övgüler alıyorum.

 

Günün birinde hep kıyafette kendi markamı çıkarmayı düşünüyordum zaten. Bir gün çok yakın bir arkadaşım benim 20 senelik ayakkabı tecrübem var senin de stilin, neden ayakkabı tasarlamıyorsun diye bir fikir attı ortaya. O gün beraber çalışmaya başladık. Uzun ve detaylı çalışmaların sonucunda ortaya hem genç, hem de klasik bir koleksiyon çıktı.” diye anlatıyor.

 

 

Kaynak: Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

En hızlı Türkiyede koştu Özellikle şehirli,sporsever müşterilerimizle birlikte outdoor segmentinde önemli bir büyüme kaydettik.Ayakkabı üretiminde kullandığımız yüksek teknoloji daha konforlu ayakkabı üreterek bu konforu ünlü tasarımcılarımızın tasarımlarıyla birleştirerek şık ayakkabılara dönüştürüyoruz.
2018 in 5 ayakkabı trendi 2018 trendleri hakkında tüm ayrıntıları aldık gibi değil mi? Aksesuardan saç modellerine kadar her şeye hâkimiz. Peki ya ayakkabılar ne durumda? Gelin kaçırılmaması gereken 2018 ayakkabı trendlerine biraz daha yakından bakalım. Zira bu sene ayakkabılar da kıyafetler kadar iddialı…

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ