Hatemoğlu 2015 Sonbahar- Kış Koleksiyonu

hatemoglu-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu

 

Erkek giyiminde 91 yıllık kalite anlayışı ve tasarım çizgisini bu sezonda da koruyan Hatemoğlu, erkek modasının yeni trendlerini kendi uslubu ile yeniden yorumlayarak her kuşaktan erkek için bir sonbahar-kış koleksiyonu sunuyor. 
 
Yeni sezonda, s¸ık erkegˆin vazgeçilmezi takım elbiseler, genis¸ renk ve kumas¸ seçenekleriyle yerini almış. Siyah ve gri gibi temel renklerin yanında, sezona özel mavi ve koyu lacivert tonları yenilik olarak fark ediliyor. Takım elbiselerde düz kumas¸ların yanı sıra bu kış Hatemoğlu erkekleri çizgili ve en çok da ekoseli desenlerle farklılık yaratacak. 
 
Fit ve dinamik kesimler, kalite ve rahatlıgˆın önem verildigˆi kumas¸ ve kalıplarla ortaya çıkarken, yün kumas¸ ceketler de koleksiyona eklenmiş. İngiliz stili ile anılan yelekli takım elbiseler bu sonbahar geri dönerek, şık ve zarif erkeklerin gardrobunun olmazsa olmazları arasına hemen kabul edildi. Takım elbise konusunda iddaalı olan Hatemoğlu kış koleksiyonunda da yelekli takım elbise deneyimini yaşamak isteyen erkekler bir çok şık alternatif bulabilecek.  
 
Takım elbise terziligˆinin en üst noktası kruvaze ceketler, yeni sezonda erkek modasında bir başka yükselen trendi olarak kars¸ımıza çıkıyor. Hatemogˆlu koyu lacivert tonlarındaki klasik kesim takımları ve tek ceket “blazer”larıyla, bu popüler trendi takip ediyor.
 
Hatemoğlu erkeğinin 2015 sonbaharında yeni renkleri vis¸ne çürügˆü ve mor olacak. Özellikle vis¸nenin koyu tonlarına, koton pantolonlarda ve blazer ceketlerle kullanılan s¸allarda rastlanıyor. Morun çeşitli tonlarında kravat ve yaka mendilleri ise siyah, koyu lacivert ve gri takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarı olarak koleksiyonu renklendirmiş. 
 
Dünya trendlerinde iki sezondur ortaya çıkan desenler, Hatemogˆlu tasarım ekibi tarafından günlük spor s¸ık gömlek ve denim koleksiyonlarında “micro” desenlere yer verilerek yorumlanmış.
 
 
91 yıl once erkek paltoları üreterek Türk erkeğini giydiren Hatemoğlu, geçmişinden gelen deneyimini yansıtarak, bu sezon için hazırladığı ideal boylarıyla farklılık yaratacak paltolarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca yün paltoların dışında Hatemoğlu koleksiyonu bu sezonun dış giyimde omazsa olmazlarından deri ceketler konusundada çok seçenek sunuyor.
 
Erkek giyiminin kalite ve stil anlayışının ayrılmaz bir parçası olan ayakkabı ve botlara Hatemoğlu koleksiyonun da bu kış geniş bir yer verilmiş. Sonbahar geldigˆinde bot tercih etmek için havanın sogˆumasını beklemeyin diyen Hatemoğlu koleksiyonunda, agˆır ve kaba görünümlü botlar yerini son derece s¸ık, parlak ve sade tasarlanmıs¸ yeni çizgideki botlara bırakmış. Kusursuz görünümlü takım elbiselerle I·ngiliz stili botlar, kıs¸ stilini hafifletirken stilin bütünündeki zenginliği de muhafaza etmiş. 
 
Hatemoğlu koleksiyonları ile  2015 sonbahar kışında  her yaştan erkek, yas¸sız ve zamansız, ama hiç eskimeyecek bir görünümle işe, partiye, toplantıya ya da rahat saatlere şık ve stil sahibi olarak hazır olacak. 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

Hotiç yurtdışında mağaza atağında

Ayakkabı perakendecisi Hotiç, yurtdışında da büyümeye devam ediyor.Son olarak Moğolistan’da ikinci mağazalarını açan Hotiç, 2018 yılı içerisinde rotasını Körfez Bölgesi olarak belirledi. Bu yıl 2 mağaza ile Kuveyt üzerinden bölgeye giriş yapacak olan Hotiç, 3 yılda bölgede 15 mağazaya ulaşmayı hedefliyor.

YORUM YAZIN

Etkin Patent

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

Adana PatentArnavutköy Web TasarımAvcılar Web TasarımAtaşehir PatentAntep OsgbAdana Web TasarımAvcılar PatentBalıkesir Web Tasarım
 • Online Marka Tescil Ücreti

  Online marka tescil ücreti ve iş ve işlemlere ait ayrıntılar şu şekildedir;

  Online Marka Yenileme Ücreti

  Online marka yenileme ücreti ödemesi ve Marka Yenileme işlemlerini buradan anında yapabilirsiniz.

 • Marka Takip ve İzleme Ücreti

  Her yıl marka tescil başvuru sayısının hızla artması ve ilgili iş ve işlemlerin hızlandırma isteği, giderek artan benzer marka başvuruların bir şekilde yayına çıkarılması nedeniyle her yıl birbirlerine benzer ve/veya iltibas oluşturan markalar yayınlanmak

 • Online Beşli Tasarım Başvuru Ücreti

  Beş Renkli Görsel Türk Patent Yayın Ücreti