Hatemoğlu 2015 Sonbahar- Kış Koleksiyonu

hatemoglu-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu

 

Erkek giyiminde 91 yıllık kalite anlayışı ve tasarım çizgisini bu sezonda da koruyan Hatemoğlu, erkek modasının yeni trendlerini kendi uslubu ile yeniden yorumlayarak her kuşaktan erkek için bir sonbahar-kış koleksiyonu sunuyor. 
 
Yeni sezonda, s¸ık erkegˆin vazgeçilmezi takım elbiseler, genis¸ renk ve kumas¸ seçenekleriyle yerini almış. Siyah ve gri gibi temel renklerin yanında, sezona özel mavi ve koyu lacivert tonları yenilik olarak fark ediliyor. Takım elbiselerde düz kumas¸ların yanı sıra bu kış Hatemoğlu erkekleri çizgili ve en çok da ekoseli desenlerle farklılık yaratacak. 
 
Fit ve dinamik kesimler, kalite ve rahatlıgˆın önem verildigˆi kumas¸ ve kalıplarla ortaya çıkarken, yün kumas¸ ceketler de koleksiyona eklenmiş. İngiliz stili ile anılan yelekli takım elbiseler bu sonbahar geri dönerek, şık ve zarif erkeklerin gardrobunun olmazsa olmazları arasına hemen kabul edildi. Takım elbise konusunda iddaalı olan Hatemoğlu kış koleksiyonunda da yelekli takım elbise deneyimini yaşamak isteyen erkekler bir çok şık alternatif bulabilecek.  
 
Takım elbise terziligˆinin en üst noktası kruvaze ceketler, yeni sezonda erkek modasında bir başka yükselen trendi olarak kars¸ımıza çıkıyor. Hatemogˆlu koyu lacivert tonlarındaki klasik kesim takımları ve tek ceket “blazer”larıyla, bu popüler trendi takip ediyor.
 
Hatemoğlu erkeğinin 2015 sonbaharında yeni renkleri vis¸ne çürügˆü ve mor olacak. Özellikle vis¸nenin koyu tonlarına, koton pantolonlarda ve blazer ceketlerle kullanılan s¸allarda rastlanıyor. Morun çeşitli tonlarında kravat ve yaka mendilleri ise siyah, koyu lacivert ve gri takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarı olarak koleksiyonu renklendirmiş. 
 
Dünya trendlerinde iki sezondur ortaya çıkan desenler, Hatemogˆlu tasarım ekibi tarafından günlük spor s¸ık gömlek ve denim koleksiyonlarında “micro” desenlere yer verilerek yorumlanmış.
 
 
91 yıl once erkek paltoları üreterek Türk erkeğini giydiren Hatemoğlu, geçmişinden gelen deneyimini yansıtarak, bu sezon için hazırladığı ideal boylarıyla farklılık yaratacak paltolarıyla dikkat çekiyor. Ayrıca yün paltoların dışında Hatemoğlu koleksiyonu bu sezonun dış giyimde omazsa olmazlarından deri ceketler konusundada çok seçenek sunuyor.
 
Erkek giyiminin kalite ve stil anlayışının ayrılmaz bir parçası olan ayakkabı ve botlara Hatemoğlu koleksiyonun da bu kış geniş bir yer verilmiş. Sonbahar geldigˆinde bot tercih etmek için havanın sogˆumasını beklemeyin diyen Hatemoğlu koleksiyonunda, agˆır ve kaba görünümlü botlar yerini son derece s¸ık, parlak ve sade tasarlanmıs¸ yeni çizgideki botlara bırakmış. Kusursuz görünümlü takım elbiselerle I·ngiliz stili botlar, kıs¸ stilini hafifletirken stilin bütünündeki zenginliği de muhafaza etmiş. 
 
Hatemoğlu koleksiyonları ile  2015 sonbahar kışında  her yaştan erkek, yas¸sız ve zamansız, ama hiç eskimeyecek bir görünümle işe, partiye, toplantıya ya da rahat saatlere şık ve stil sahibi olarak hazır olacak. 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

MEKANLARA SADE VE ELEGAN BİR DOKUNUŞ: Seramiksan’dan Endüstriyel Beton Görünümüne Yepyeni Bir Yorum

Koleksiyonunu en yeni tasarım trendlerine göre zenginleştiren Seramiksan, betonun dayanıklı yapısını yaşam alanları ile buluşturduğu yeni serileri Neostone, Petra ve Cement ile endüstriyel beton görünümüne yepyeni bir boyut getiriyor.

Hotiç 5 yılda yüzde 138 büyüdü

77 yıldır ayakkabı modasına yön veren Hotiç, büyüme politikasını istikrarlı bir şekilde devam ettiriyor. 2010 yılında 52 olan mağaza sayısını 124'e çıkararak büyüme hızını son 5 yılda yüzde 138 oranında artırmış oldu.Beş yılda yüzde yüzotuzsekiz büyüdü...

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)