Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece

Ajandanızı çıkarın ve bir kenara not edin. 10 Aralık Pazartesi günü ve gecesi Esma Sultan Yalısı’nda, Hediye Bir Gün, Hediye Bir Gece etkinliği düzenleniyor. Gündüz bir çok tanınmış marka, yılbaşı alışverişi yapabilmeniz için stand açacak.

Bu, projenin "hediye bir gün" kısmını oluşturuyor. "Hediye bir gece" kısmında ise Suzan Sabancı Dinçer, Caroline Koç, Bettina Machler’in hazırladığı yılbaşı sepetleri açık arttırma ile satılacak. Tüm bunlar neye hediye derseniz, o gün ve gece alışverişlerinden elde edilecek tüm gelir, otizm ve gelişim bozukluğu erken teşhisi konulmasına, bu çocukların özel eğitim ile topluma kazandırılmasına ve çalışmaların yurt çapında yaygınlaştırılmasına harcanacak. Tohum Otizm Vakfı ve Garanti Bankası &club prive’nin ortak düzenlediği Hediye Bir Gün’e katılabilmeniz için 25 YTL ödeyip bilet almanız gerekiyor. Hediye Bir Gece’ye katılabilmek için ise Tohum Otizm Vakfı’na bağış yapmanız gerek. 10 Aralık günü ve gecesi için Esma Sultan Yalısı’nı İrem Yargıcı ve Deniz Kasuto’nun sahibi olduğu Ceremony dekore edecek. "Hediye Bir Gün" Saat 11.00’de başlayacak ve 18.00’e kadar devam edecek. Türkiye’nin çok özel markalarının katılacağı etkinlikte, ünlü markaların sunduğu seçkin hediyelerden satın almak mümkün olacak. Saat 19.30’da başlayacak ve sadece bağış yapan seçkin davetlilerin katılacağı "Hediye Bir Gece"de ise konuklar çok özel bir partiyle ağırlanacak. Parti önemli isimlerin hazırladığı sepetlerin açık artırması ile son bulacak. Adnan Polat, Ali Koç, Alp Taşkent, Bettina Machler, Caroline Koç, Zeynep Garan, Lüset Taviloğlu, Mehpare Edin, Merve Gürsel, Mine Narin, Rıfat Özbek, Suzan Sabancı Dinçer, Ümit Boyner ve Zafer Civelek’in hazırladığı sepetlerin içinde birbirinden hoş sürprizler var. Mesela çikolata, şeker, çerez, oyuncak ve içkilerin yanı sıra Sevan Bıçakçı ve Zeynep Erol gibi tasarımcıların, Adler, Tiffany, Chopard gibi markaların aksesuvar ve takıları...

Hediye güne katılan markalar

Molton Brown, Cashhimi, Tiffany&Co, Damas, Blancpain, Glashütte, Franck Muller, Reuge, Gucci, Rolex, Omega, Mont Blanc, Vakko, Christofle, M by Meltem Tahrancı, Lisa Corti, Zeyhep Erol, Toywatch, Sinem Güven, Mosö Çanta, Urart, Boyner Büyük Mağazacılık, Aslı Günşiray, Aslı Tunca, Baby Taytay, Bpoint, Devran Mursaloğlu, Dört Mevsim...


Bettina Machler: Sepeti hazırlarken içine koyduğum ağaç, benim için hayatı temsil ediyor. Battaniyeyi sıcaklığı çağrıştırdığı için, yılbaşı kekini büyülü masada paylaşmak için, oyun kağıtlarını hayat oyundur onu zevkle oynamak gerekir demek için sepete yerleştirdim. Sepetteki tüm diğer hediyeler ise neşe vermek için hazırlandı. 2008’in tüm çocuklara mutluluk ve şans getirmesini diliyorum.

NE DEDİLER?

Caroline N.
Koç: Sepeti hazırlarken yeni yılın Tohum Otizm Vakfı’na hayırlı, ihtiyacı olan çocuklara da yararlı olmasını diledim.

Ümit Boyner: Türkiye’nin çözümü en zor sorunu olan eğitim için herkesin kendi imkanları çerçevesinde destek verebilmesi çok önemli.

Zafer Civelek: Hastalık da sağlık da, şans da şansızlık da hepimiz için. Bu toplumda her zaman birlikteyiz. Her fırsatta ihtiyacı olan herkese elimizi uzatmalıyız.

Suzan Sabancı Dinçer: Otistik çocuklar ve ailelerinin, eğitim ve sağlık hizmetlerinin iyileştirilmesi için çalışan Tohum Otizm Vakfı’na destek olacak bu sepeti büyük bir heyecan, sevgi ve derin duygular ile hazırladım. Umarım bu sepet nice otistik çocuğun hayata katılıp aktif birey olmasında küçük de olsa rol alır.
Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası. Evlerde ve ofislerde kullanılan cam eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası.
Söktaş,"yaratıcılık ve tasarım"la İtalyanlar’ı da geçip, dünya liderliğine soyundu Söktaş,"yaratıcılık ve tasarım"la İtalyanlar’ı da geçip, dünya liderliğine soyundu

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)