Hipp, annelerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir ürün sunuyor

Türkiye’nin tek organik biberon formülü markası Hipp, annelerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir ürün sunuyor. Pratik kullanımıyla Hipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü, tüm market ve eczanelerde…
Dünyanın en büyük organik üreticilerinden Alman mama markası Hipp’in ürün gamına eklediği Hipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü, annelerin bir numaralı yardımcısı olacak. Pratik kullanımı ile dikkat çeken bu ürün sayesinde, ekstra biberon kullanımına gerek kalmıyor. Anneler, şişenin üzerindeki özel koruma bandını ve, kapağın ortasındaki parçacığı çıkarıp emziği takmak gibi kısa bir işlemle sütlerini hazır hale getirebiliyorlar. Bu sayede piknikte veya plajda hem hijyenik hem pratik üstelik tamamen organik şekilde bebeklerini besleyebiliyorlar. Beslenme sonrasında ise biberon temizleme derdi ortadan kalkıyor. Böylece Hipp Mama, zaten her saniyesi bir mücevher değerinde olan annelere, dakikalar hediye etmiş oluyor. 

Hipp Organik Bebek Sütü, inek sütünden 20 kat daha fazla demir içeriyor, bebeklerin sağlıklı gelişimi için gerekli olan vitamin ve omega-3 yağ asitlerini içeriyor. Tüm diğer HiPP ürünlerinde olduğu gibi maksimum özen ve dikkatle işlenen ürünler, tam 260 kalite kontrol testinden geçtikten sonra satışa sunuluyor. Market ve eczanelerde bulabileceğiniz HiPP 3 Organik sıvı büyüme sütü 4’lü paketler halinde satılıyor.

Neden Organik?

Bebeklerin organları, bağışıklık ve sindirim sistemleri hayatlarının henüz yeterli olgunluğa erişmemiştir ve bu nedenle dışarıdan gelebilecek tehlikelere son derece savunmasız durumdadırlar. Çok hızlı büyüme ve gelişme evresinde olmaları nedeni ile gıda alımları fazladır ve bu nedenle gıda kaynaklı tehlikelerde fazladır.
Bu tehlikeden korunmanın tek yolu ise bedenlerine aldıkları gıdaların en az kendileri kadar saf ve doğal olmasıdır.
Hipp Organik Bebek Mamaları da, 50 yılı aşkın süredir en sıkı tarım ve hayvancılık kurallarına göre üretiliyor ve hiçbir kimyasal ilaç, hormon veya antibiyotik kalıntısı içermiyor. Organik Hipp ürünleri, organik kalitedeki en iyi hammaddelerden formüle ediliyor ve en son teknolojiler kullanılarak içeriğindeki besin öğeleri en kaliteli haliyle bebeklere ulaşıyor.
Fiyat Bilgisi:
Hipp 3 Organik Sıvı Büyüme Sütü 4’lü paket: 9.00 TL

Kaynak Hipp Basın Bülteni

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Bebemanya İle Bebek Giyim Alışverişinizi Yapın

Yeni gelecek bebeğiniz için, iyi bir alışveriş yapmak istiyorsanız eğer, bugün kendinizi şanslı hissedebilir ve internetin imkanlarını kullanabilirsiniz. Dünyanın en iyi markalarından, en sağlıklı bebek ürünlerine kadar aradığınız her şeyi internet üzerinden bulmak ve tabii ki....

Canbebe, prematüre bebeklerin ihtiyacına yönelik yepyeni bir ürün ekledi. Canbebe, prematüre bebeklerin ihtiyacına yönelik yepyeni bir ürün ekledi.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ