ilkbahar-yaz koleksiyonlarının defilesinde modellerin bacaklarını, boyunlarını ve bileklerini geçici dövmelerle süsledi

 

Jean-Paul Gaultier, Rodarte ve Chanel gibi modaevleri ilkbahar-yaz koleksiyonlarının defilesinde modellerin bacaklarını, boyunlarını ve bileklerini geçici dövmelerle süsledi. Bu trend kırmızı halıda da kendini gösterdi. Sarah Jessica Parker, Oscar töreni için bileğine Chanel’in bileklik şeklindeki geçici dövmesini yaptırdı. Şimdi Chanel imzalı bu dövmeler Türkiye’de. Chanel’in Belçikalı makyözü Peter Philips tarafından hazırlanan 55 parçalık kolye, bilezik, jartiyer formlarında, inci ve kırlangıçlarla bezeli dövmeler, Harvey Nichols’da satılıyor. Fiyatları 149 TL.

Kaynak:Milliyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gelinlik için takı önerileri

Hayatını en özel gününde, hayatının en özel kıyafetini giyecek hanımlar için takı olmazsa olmazların başında geliyor. Gelinliğin üzerine takılacak gösterişli takılar ilgiyi dağıtabilir. Bunun yerine şık ve sade bir küpe ve iki bileğinize de takacağınız şık bir bilezik daha iyi olacaktır.

TASARIM ÖDÜLLERİNE MUHTEŞEM GALA!

Dünyanın en büyük 5 mücevher fuarından birisi olan İstanbul Jewelry Show kapsamında mücevher dünyasının önde gelen isimleri buluştu.Fuarın ilk günü dünyanın en büyük alım heyeti organizasyonu kapsamında İstanbul’da gelen firma temsilcileri ile ihracatçı firmalar buluştu.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ