Instagramın en iyi 10 u

Fotoğraf uygulaması Instragramın öne çıkan isimlerinden Muhsin Akgün, en iyi on Instagram fotoğrafçısını Radikal için seçti. Instagram, Apple ürünlerinde kullanılan bir aplikasyon. Instagram’ı iPhone/iPad’inize indirip, kayıt olduğunuz anda kullanmaya başlayabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara programın size sağladığı 18 filtre ile çeşitli efektler verebilirsiniz.

Instagram’ın fotoğrafla ilgili ilgisiz bir sürü kişiyi buluşturması ayrı bir başarısı diyebiliriz. Bu aplikasyon ile profesyoneller tekrar sıradan görüntülere duyarlı hale geldiklerini söylerken, amatörler ise saint(11)ledikleri görüntülerin göz alıcı olmasını basit işlemlerle sağlamaktan dolayı gayet mutlular. Ama en önemli nokta bu görüntülerin anında istenirse bütün sosyal ortamlar ile eşzamanlı olarak yayımlanabilmesi...

Tabii her alanda olduğu gibi bu platformda da ön plana çıkanlar oluyor. Yalnız, sanmayın ki bu isimler profesyonel fotoğrafçılar. Aksine etrafındaki sıradan görüntüleri kendi bakış açılarıyla aktaran amatörler genelde. Belki de bu durum yüzünden fotoğraflar daha çok seviliyor.

Çektiğiniz fotoğrafların netlik, kontrast, renk ayarları gibi tüm değerlerine filtreler ya da indirdiğiniz aplikasyonlar ile müdahale edebilmeniz de ortaya çıkacak ‘şık ambalajın’ en önemli öğeleri.

Habertürk

 

1

 

  

 

 

 

2

 

 

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

5

 

 

 

 

6

 

 

 

 

7

 

 

 

8

 

 

 

 

9

 

 

 

 

10

 

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

LEICA GALERİ İSTANBUL MAGNUM FOTOĞRAFÇISI WERNER BİSCHOF’UN TÜRKİYE'DEKİ İLK KİŞİSEL SERGİSİNE EVSAHİPLİĞİ YAPACAK

Doğuş’tan İyi Bir Gelecek, Doğuş ile Gelecek vizyonuyla kültür ve sanatın gelişimine önemli katkılar sağlayan Doğuş Grubu’nun Leica Camera AG işbirliğiyle İstanbul’a taşıdığı Leica Galeri, dünyaca ünlü sanatçıların eserlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Leica Galeri bomontiada’daki yerleşkesinde bu kez İkinci Dünya Savaşı’nın neden olduğu yıkım üzerine yayınladığı foto röportaj ile uluslararası itibar kazanmış İsviçreli fotoğrafçı Werner Bischof’un eserlerini sergileyecek. “Werner Bischof: 1936-1954” başlıklı sergi 4 Temmuz - 30 Ağustos tarihleri arasında bomontiada'daki Leica Galeri İstanbul'da görülebilecek.

Whatsapp'ta silinen fotoğraflar geri geliyor

WhatsApp silinmiş medyaları kendi sunucularından tekrar indirmenize izin veriyor. Yani WhatsApp'ta sildiğiniz fotoğrafları kurtarabileceksiniz. Bu, WhatsApp'ın medyalarınızı sunucularına indirdikten sonra da depolamaya devam ettiği gerçeğini gösteriyor. WhatsApp, Android’te sildiğiniz...

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ