İvana Sert’ten moda tüyoları

Moda üzerine tüyolar veren ikili, küçük bütçelerle de şık olunabileceğini ifade ederek, “Kadınlar mantıklı alışveriş yapmalı. Alışverişe giderken öncelikle ne alacağınızı bilin” dedi.
10 yıldır Türkiye’de olduğunu ifade eden Sert, “Damarımda Türk kanı var diyebilirim. Türkçem artık çok iyi seviyelere ulaştı. Burada çok güzel vakit geçiriyorum ve kendimi borçlu hissediyorum. 3 beyazdan un, şeker ve tuzdan uzak duruyorum. Bol et ve balık yiyorum. Çok su içiyorum ve bol bol spor yaparak vücudumu fit tutuyorum” dedi. Eşinden sevgilisinden ayrılarak kendisine yeni bir tarz oluşturmak isteyen müşterilerine, “Bugün git yarın gel” dediğini belirten Kemal Doğulu ise, “2 gün sonra yeni tarzından pişmanlık duyuyorlar. Sıkılabiliyor veya tepkileri kaldıramıyor. O yüzden düşünüp taşınıp hareket etmeli” dedi.

İLK ÜÇÜ SEÇTİLER

Sosyal medya üzerinden gönderilen fotoğrafları değerlendiren ünlü isimler Ankara’nın en şıkını seçti. Etkinlikte birinci Esra Kılıç, ikinci Melody Safarkhani ve üçüncü de Büşra Durmuş oldu. Dereceye girenlere alışverişte kullanılmak üzere hediye çekleri verildi.

Kaynak Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ