İvana Sert’ten moda tüyoları

Moda üzerine tüyolar veren ikili, küçük bütçelerle de şık olunabileceğini ifade ederek, “Kadınlar mantıklı alışveriş yapmalı. Alışverişe giderken öncelikle ne alacağınızı bilin” dedi.
10 yıldır Türkiye’de olduğunu ifade eden Sert, “Damarımda Türk kanı var diyebilirim. Türkçem artık çok iyi seviyelere ulaştı. Burada çok güzel vakit geçiriyorum ve kendimi borçlu hissediyorum. 3 beyazdan un, şeker ve tuzdan uzak duruyorum. Bol et ve balık yiyorum. Çok su içiyorum ve bol bol spor yaparak vücudumu fit tutuyorum” dedi. Eşinden sevgilisinden ayrılarak kendisine yeni bir tarz oluşturmak isteyen müşterilerine, “Bugün git yarın gel” dediğini belirten Kemal Doğulu ise, “2 gün sonra yeni tarzından pişmanlık duyuyorlar. Sıkılabiliyor veya tepkileri kaldıramıyor. O yüzden düşünüp taşınıp hareket etmeli” dedi.

İLK ÜÇÜ SEÇTİLER

Sosyal medya üzerinden gönderilen fotoğrafları değerlendiren ünlü isimler Ankara’nın en şıkını seçti. Etkinlikte birinci Esra Kılıç, ikinci Melody Safarkhani ve üçüncü de Büşra Durmuş oldu. Dereceye girenlere alışverişte kullanılmak üzere hediye çekleri verildi.

Kaynak Hürriyet

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Koton Partywear Koleksiyonu Davetlerin Yıldız Stillerini Belirliyor

Koton, 2018 ilkbahar-Yaz sezonuna sunduğu Partywear Koleksiyonu ile sezonun davet modasını belirliyor. Her vücut tipine ve okazyona uygun zenginlikte hazırlanan Koton Partywear Koleksiyonu, Zeynep Tosun for Koton tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Columbia PFG Serisi ile Denize Açılıyor

13-16 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Columbia PFG Alaçatı Big Fish Turnuvası’nın ana sponsorluğunu üstlenen Columbia, güneşin zararlı ışınlarından koruyan ve serin tutan teknolojilerin yer aldığı Columbia PFG serisi ile denizde konforlu maceralar için fonksiyonellik sunuyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ

 • Şirket İsimleri Firma İsimleri Bulma

  Yeni marka ismi, firma, mağaza ve işyeri açmak isteyenler için akılda kalıcı ve orijinal şirket isimleri bulmak için öneri ve örnekleri ile 2021 yılına dair trendleri aşağıda bulabilirsiniz.

  Marka Tescil Ücreti

  2021 yılı Marka Başvuru Ücreti 280, Hizmet Ücretleri 250, Tescil Belgesi Fiyatları 986, Toplam Marka Tescil Ücreti 1.561 TL'dir. (KDV DAHİL)

  Marka sorgulama

  İsim hakkı sorgulama nasıl yapılacağını, tescil kriterlerini uzman görüşün olduğu video anlatımı eşliğinde buradan marka sorgulama yapabilirsiniz.

 • TEK SINIFLI MARKA BAŞVURU

  Tek sınıflı marka başvuru ücreti olan 575 ₺ (KDV DAHİL) kredi kart ile satın alarak anında marka ve logonuzu marka tescil yoluyla koruyabilirsiniz.

  MARKA TESCİL YENİLEME

  Kredi kartı ile Marka Tescil Yenileme Ücreti 1.176 ₺ (KDV DAHİL) Havale/EFT yoluyla ise İNDİRİMLİ marka yenileme ücreti 1.117 ₺’ dir.( KDV DAHİL)

  MARKA DEVİR

  Marka devir ücreti olan 865.36 ₺ + KDV kredi kart ile satın alarak anında marka devir işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 • Tasarım Tescil Ücreti

  2021 Yılı başvurudan belgenin teslimine kadar Tekli Tasarım Tescil Ücreti toplamı 599 ₺ (KDV Dahil), Tekli Tasarım Tescil Yenileme Fiyatları 777 ₺ (KDV Dahil), Tasarım Tescil Devir Ücreti 960 ₺ (KDV Dahil)' dir.

  Patent Ücretleri

  2021 Yılı Patent ücretleri, Patent fiyatları, ve Resmi ücretleri ve toplam patent maliyetlerini aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz

  TEKLİ TASARIM TESCİL

  Başvurudan tescil belgesine teslimine kadar, toplam tekli tasarım tescil ücreti 599 ₺ (KDV DAHİL)