İzmir Fashion Week'in açılışı yapıldı

İzmir-Fashion-Weekin-acilisi-yapildi

İzmir"de 1-3 Kasım"da Rönesans Ajans ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği, İzmir Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Ege Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, İzmir Moda Tasarımcıları Derneği"nin katkılarıyla hayata geçirilen İzmir Fashion Week başladı.

İzmir Hilton Oteli"nde düzenlenen Fashion Week Moda Haftası, ilk gün defileleriyle İzmirliler"den tam not aldı. White House, Burak Çiçek ve Nazlı Terzioğlu geceye özel kıyafetleri aralarında Irmak Atuk gibi çok sayıda modelin yer aldığı defilede sergilendi. Üç gün boyunca İzmir"i modanın başkenti yapacak olan Fashion Week kapsamında, sektöre katkı sağlayacak moda sohbetleri ve farklı kreasyonların görücüye çıkacağı defileler düzenlenmeye devam edecek.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

DREAM STYLE AMATÖR MODA TASARIM YARIŞMASI BÜYÜK COŞKUYLA YAPILDI

Ece Türkiye tarafından yönetilen Ankara’nın etkinlikleriyle ünlü alışveriş merkezi AnkaMALL, önceki gün Dream Style Amatör Moda Tasarım Yarışması İç Anadolu Bölgesi Büyük Finali'ne ev sahipliği yaptı.Moda dünyasının kapıları genç tasarımcılar için açıldı...

Sevgililere Bir Örnek Gömlekler 2018 Modası Kadınların yeni tercihi Unisex gömlekler olacak.2018 İlkbahar moda trendlerinde gömlek yine ön planda. Dolapların vazgeçilmezi gömlekler, kullanım tercihlerinin hızla değiştiği günümüzde şıklığını farklı tarzı ile tamamlamak isteyen trend kadınlarında tercihlerinin odak noktası oluyor.

YORUM YAZIN

Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ