Jeunesse Global’den Kusursuz Tenler Serisi NV

 

Cildinize mükemmel bir dokunuş kazandırın

Jeunesse Global'in besleyici ve gençleştirici etkili NV Serisi ile kusurlardan arının,güzellikten daha fazlasını elde edin.

Dünya çapında tanınmış makyaj sanatçıları tarafından Jeunesse Global’e özel tasarlanan NV Serisi, cildinizin saniyeler içinde kusursuz ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Primer, BB Perfecting Mist Foundation ve Bronzer’dan oluşan bu özel seri, besleyiciliği, APT-200 gençleştirme formülü ve leke, sivilce ve renk farklılıklarını yüksek kalitede kapatma özelliğiyle cildin pürüzsüz, ışıltılı ve taze görünmesine destek oluyor. NV Serisi, profesyonel airbrush bitişi sağlayan üç farklı ürünüyle makyaja mükemmellik kazandırıyor.

NV ile kusursuz parlaklık

NV serisi üç temel özelliğiyle cildin kusursuz görünmesine yardımcı olur:

Gençleştirici ve besleyici etkisi
Değiştirilebilir kapatıcılık yapısı
Airbrush püskürtme tekniği

Jeunesse Global'e özel gelişmiş polipeptit teknolojisi cildinizin yeni ve muhteşem parlaklığa kavuşmasına yardım ederek genç bir görünüm elde etmesini sağlar.Ayrıca içeriğindeki aloe vera formülüyle cildi dinlendirir ve besler.

NV BB Perfecting Mist Foundation, tüm cilt tipleri ve tonları için dokuz özel tondan oluşur. Hafiften tam kapatıcılığa kadar değiştirilebilir yapıya sahip NV BB Perfecting Mist Foundation ile hafif etki için bir kez, orta etki için iki kez, tam kapatıcılık içinse üç kez püskürtme yapabilirsiniz. Kullanımı hızlı ve kolaydır.

NV BB Perfecting Mist Foundation airbrush özelliğiyle ince bir tabaka halinde cilde nüfuz eder, kusurları doğal bir şekilde kapatır ve profesyonel bir görünüm verir. Pürüzsüz etkiyi uzun süreli ve kalıcı hale getirir. Su bazlı oluşu nedeniyle cildi yağlandırmaz.

Adım adım görünümünüzü yenileyin

Uygulamaya temiz, nemlendirilmiş cilt ile başlayabilirsiniz. NV saç bantı kullanarak, saçınızı yüzünüzden uzaklaştırabilirsiniz. NV Primer ile cildinizi makyaja hazırladıktan sonra NV BB Perfecting Mist Foundation’i yüzünüze istediğiniz yoğunluğa göre 1, 2 ve 3 kez püskürterek uygulayabilirsiniz. NV, kaşlardan mendille kolaylıkla silinir. Kirpik, göz farı ve dudak bazı olarak kullanmak için kirpiklerin ve dudakların üzerinde bırakabilirsiniz. Sabunlu bez veya makyaj temizleme ürünleriyle rahatlıkla çıkar.

 

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Gül ile Arının Gül ile Güzelleşin

Thalia Natural Beauty'nin yüz bakımı köpüğü, yüz temizleme suyu ve tonik, yüz kremi, vücut losyonu, el kremi ve doğal sabundan oluşan Midnight Rose Arındırıcı ve Dengeleyici Serisi ile yepyeni bir anlama kavuşuyor. Gül özlerini odaklanmak alan Geceyarısı Rose Serisi tertemiz, pürüzsüz, canlı ve çok daha genç bir cilt vaat ediyor.

Foreo'dan Tatilde Sağlıklı Bir Cilt İçin 5 Öneri

Yıl boyu hayalini kurduğunuz ve senenin yorgunluğunu atmak için belki de aylardır planladığınız tatil dönemi geldi çattı, hatta pek çoğumuz için çoktan başladı. Peki masmavi deniz ve upuzun kumsallarda keyif yaparken cildinizi olası hasarlardan nasıl koruyacağınızı biliyor musunuz?

YORUM YAZIN


Oylama:5 puan ( 1 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ