Jojo’nun Tatlı Hayat Rehberi

Jojo’nun Tatlı Hayat Rehberi

Dünyaca ünlü fenomen Jojo Siwa, akran zorbalığına dikkat çekiyor ve Siwanatör olmanın ilk kuralının birbirini korumak olduğunu söylüyor!

“Boomerang” şarkısıyla tanınan Jojo Siwa’nın hayallerini, tavsiyelerini ve yaşadıklarını anlattığı “Jojo’nun Tatlı Hayat Rehberi” adlı kitabı Libros etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Siwanatörler güçlüdür, kendinden emindir ve başkalarına güvenirler.

Ünlü olmanın değil, güçlü arkadaşlıklar kurmanın ve başarılı olmanın sırlarını veren Jojo Siwa, iki yaşından itibaren katıldığı yarışmalardan kurduğu arkadaşlıklara ve aile ilişkilerine kadar yaşamına ilişkin birçok şeyi kitabında Siwanatörlerle paylaşıyor. Ancak herkes Siwanatör olamaz. Siwanatör olmanın kuralları var: Kendinden emin, iyimser, yardımsever ve kararlı olmak gerekiyor, bir de zorbalara karşı gelmek!

“Jojo’nun Tatlı Hayat Rehberi” Libros etiketiyle tüm kitapçılarda!

BU KATEGORİDEKİ DİĞER İÇERİKLER

Biliyor Musunuz Mutlu Aşk da Var

Özgür Aras, Mutlu Aşk da Var!.. kitabında, aşka inancını yitirmiş ancak umut etmeye meyilli olan tüm okuyuculara, geçmiş deneyimlerin acılarından kurtulup yepyeni bir başlangıç yapmanın tüyolarını veriyor.

John Delahunt Bir Cinayetin Hikayesi

Dublin, 1841. Aralık ayında soğuk bir sabah. Küçük bir oğlan çocuğu tatlı sözlerle kandırılıp annesinin yanından alınıyor ve vahşice katledilmiş olarak bulunuyor. Yoksulluk, eşitsizlik ve siyasal istikrarsızlığın egemen olduğu kentte işlenen onlarca elim cinayetten biri, ama diğerlerinden farklı olarak halkı galeyana sürüklüyor.

YORUM YAZIN


Oylama:0 puan ( 0 oy )

MARKA VE İŞTİRAKLERİMİZ